Постріли та вибухи лунають у Гончарівському (відео)

22:46, 15 июня 2016

Город.Сн
Це на полігоні першої окремої танкової бригади розпочалися масштабні навчальні збори резервістів. Про особливості цьогорічних зборів — далі наші кореспонденти.На Чернігівщині, на базі 1 окремої танкової бригади у Гончарівському, розпочалися 10-денні збори військових резервістів. Участь у них беруть майже 700 чоловік, 90 з них — офіцери. Всі вони раніше проходили військову службу або ж воювали на Сході під час мобілізації. Протягом планових зборів особовий склад буде проходити злагодження у межах відділення та взводу. Сергій Богукалець, старший солдат військового резерву, учасник АТО: «Зараз, з російською загрозою, підвищується сенс цього військового резерву, потрібні мобілізаційні резерви певні Україні на випадок повноцінної агресії. Не гібридної, а саме повноцінної агресії. Ми можемо відмобілізувати достатньо людей, щоб зі зброєю в руках захистити нашу Україну».

Окрім відновлення вмінь та навичок викликані на збори резервісти отримають ще й своєрідну зарплатню. Олександр Криворучко, військовий комісар обласного військового комісаріату: «Особовий склад, який призивається на навчальні збори, за ними повністю зберігається місце роботи. Виплачується їм в повному обсязі заробітна платня. Крім того, за участь в навчальних зборах вони отримують від 600 до 750 гривень безпосередньо. Безплатно їм компенсується виплата на доставку, проїзд до військової частини і повернення до місця проживання».

А по завершенні зможуть розраховувати ще й на преміальні. Олександр Криворучко: «За результатами проведення зборів і підготовки особового складу в кінці місяця особовий склад, який проходить службу в резерві або знаходиться в оперативному резерві, вони отримують одноразову грошову винагороду в межах двох мінімальних заробітних плат, то єсть до 2900 в залежності від військового звання».

Хоча більшість бійців вже мають певний бойовий досвід, але за ці 10 днів вони згадають свою військову спеціальність. Якщо держава знову покличе.

«Сівер-центр»

UserCommentAvatar

Авторизируйтесь или войдите через Image или Image

Image
Image
Image

Loading...

Войти используя социальные сети

Войти используя социальные сети

Войти в аккаунт

Нужна помощь?

Создать новую учетную запись

Измениить свои данные вы сможете в личном кабинете после окончания регистрации