Малу залу міського Палацу культури за літо відремонтують (відео)

16:22, 08 июня 2016

Город.Сн

«Маю право творити» — таку назву має благодійний проект ініціативної групи театралів-аматорів Чернігова. Спільними зусиллями творча молодь хоче привести до ладу малу залу Палацу культури Чернігова.

Сьогодні мала зала виглядає ось так.Нинішній стан малої сцени не дозволяє не те що давати вистави, а й навіть проводити репетиції.

В перспективі малий зал хочуть зробити ось таким.Проект оновлення міський Палац культури згодом подаватиме на «Бюджет участі». А поки власними силами у цьому році хоче зробити тут хоча б косметичний ремонт.

Старі обдерті крісла у малій залі хочуть зняти і замінити на ті, які були у великій концертній залі. Остання, до речі, оновлюється також у цьому році. І вже у вересні буде готова приймати глядачів.

Наразі палац культури знайшов підтримку не лише у театралів, а й у міських депутатів та благодійників.Підтримати нові починання міського палацу культури можуть і небайдужі містяни. Тут раді як матеріальні допомозі, так і просто робочій силі.

Завершити косметичний ремонт у малій залі планують за літо. За цей час творчі аматорські колективи дадуть не один благодійний концерт для збору коштів, аби до початку сезону восени мала сцена врешті решт могла примати творчі колективи та глядачів.

«Сівер-центр»

UserCommentAvatar

Авторизируйтесь или войдите через Image или Image

Image
Image
Image

Войти используя социальные сети

Войти используя социальные сети

Войти в аккаунт

Нужна помощь?

Создать новую учетную запись

Измениить свои данные вы сможете в личном кабинете после окончания регистрации