Мільйонерів в області побільшало на 9 чоловік (відео)

13:27, 25 мая 2016

Город.Сн
35 громадян задекларували доходи більше 1 млн. грн. на загальну суму 101 млн. Всього ж 15,5 тис. жителів Чернігівщини задекларували дохід у 806 млн. грн. В головному управлінні Державної фіскальної служби в області підбивають підсумки цьогорічної кампанії.Кампанія з декларування доходів завершилась на початку травня і засвідчила зростання рівня декларування в області. Якщо просто: декларують кошти більше людей і декларують більші суми. Традиційно активно фіксують отримання спадщини, продаж рухомого та нерухомого майна, інвестиційні прибутки. Також три тисячі мешканців Чернігівщини скористались можливістю отримати податкову знижку, у тому числі за навчання — своє чи своїх дітей.

Цьогорічна кампанія декларування мала свої особливості. Зокрема, за новою формою розраховували податкове зобов’язання не лише з податку на доходи фізичних осіб, але й з військового збору. Половина призначеної до самостійної оплати суми громадянами вже сплачена.

35 громадян задекларували доходи більше 1 млн. грн., рекордний показник найзаможнішого чернігівця — 10 млн. грн. Герой побажав залишитися невідомим.

«Сівер-центр»

UserCommentAvatar

Авторизируйтесь или войдите через Image или Image

Image
Image
Image

Loading...

Войти используя социальные сети

Войти используя социальные сети

Войти в аккаунт

Нужна помощь?

Создать новую учетную запись

Измениить свои данные вы сможете в личном кабинете после окончания регистрации