Чи впоралися зі своїми обов’язками заступники міського голови? Звіт у міській раді (відео)

16:11, 17 мая 2016

Город.Сн
Під час засідання в муніципалітеті службовці звітували про свою роботу перед керівниками комунальних підприємств та градоначальником.Перший заступник міського голови Михайло Шостак розповів про успіхи у виконанні міського бюджету за перше квартал. Загальний кошторис вдалося позитивно наповнити завдяки акцизу, платні за землю, коштами єдиного податку та ПДВ. Михайло Шостак: «Ми планували зібрати 155 мільйонів, а фактично зібрали 211 мільйонів. По субвенціях ми планували отримати 315 мільйонів, а отримали 310 мільйонів. І таким чином, 116% виконаний план по першому кварталу».

Олександр Кириченко, у повноваження якого входить контроль за системою ЖКГ, звітував про прийняті програми. Цього року в місті мають відремонтувати 150 ліфтів, всього відновити планують 750 за 5 років.
На одній із сесій депутати підтримали програму освітлення вулиць міста, реалізувати її планують до осені. Олександр Кириченко, заступник міського голови: «1 липня ми приступаємо до роботи. І я вважаю, до осені ми отримаємо місто зовсім з іншим якіснішим освітленням. І ліхтарі наші не будуть вимикатися».

Вперше за десятки років в Чернігові мають зробити капітальний ремонт доріг. Вже визначились, що цього року проведуть його по вулицях Шевченка, Жабинського, Івана Мазепи.

В Чернігові функціонує комунальне шляхобудівне підприємство, щороку на його утримання громада витрачає майже 5 мільйонів гривень, та якість їх роботи бажає кращого. Після візиту на підприємство міський голова поділився враженнями: «Залишимо 15 чоловік з трьома чайниками, ручною каталкою та два ЕТРовца. Цього достатньо буде для цього підприємства».

Загалом на ремонт доріг в місті необхідно більше мільярда гривень.

Громадський електротранспорт теж зазнає змін. Вже оголошені тендери на купівлю «рогатиків» та на ремонт тролейбусної мережі. Олександр Кириченко: «На протязі 3 місяців перші 10 тролейбусів виїдуть в місто і будуть обслуговувати жителів нашого міста».

Заступник із містобудівних питань звітував про запровадження земельних аукціонів. Валерій Бондарчук, заступник міського голови: «Земельний аукціон планується проводити в серпні місяці».
В міській раді планують провести грошову оцінку земель міста. Вже оголосили тендер. Це дозволить реально оцінити та брати платню за використання земельних ділянок, адже за останні роки Чернігів недоотримав мільйони гривень від пайових внесків. Владислав Атрошенко: «Ухиляння за останні 3 роки, приблизно, більше 27 мільйонів гривень».

Заступник міського голови із стратегічного розвитку міста Олександр Ломако розповів про впровадження сервісу електронних петицій, картки чернігівця, програми «Безпечне місто», що дозволить поліції реагувати на правопорушення миттєво. До Дня міста програму «Безпечне місто» планують реалізувати, - каже Олександр Ломако.

Наразі чимало робіт направили на покращення центру міста. Адже вже цього тижня прийматиме у себе гостей із Меммінгена та кінофестиваль документального кіно.

Сюжет телеканалу «Дитинець»

UserCommentAvatar

Авторизируйтесь или войдите через Image или Image

Image
Image
Image

Loading...

Войти используя социальные сети

Войти используя социальные сети

Войти в аккаунт

Нужна помощь?

Создать новую учетную запись

Измениить свои данные вы сможете в личном кабинете после окончания регистрации