Злата Огневич про кохання, доброту, Джамалу. Концерт у Чернігові (відео)

14:12, 17 мая 2016

Город.Сн
Злата Огевич, артистка яка завоювала серця публіки ще у 2013 році, оскільки тоді вона стала учасницею Євробачення і зайняла для України третє призове місце, 15 травня виступила у Чернігові. До речі, артистка приїхала сюди ще зранку, але тоді вона долучилася до благодійної акції на підтримку хлопчика, якому потрібна допомога людей.Інна Бордюг, таке ім’я співачка отримала при народженні, та коли подорослішала зрозуміла, що буде людиною публічною, з легкістю змінила на більш милозвучне – Злата Огневіч. Та це формальність, адже головне голос і таланти, - це все у ній поєдналось, кажуть шанувальники.

Не дивлячись на те, що артистка не так давно почала купатись в променях слави, на її концерти збираються зали. Не став виключенням і Чернігів. Серед тих, хто чесно купив квиток, були і бійці АТО, які мали змогу подивитись шоу безкоштовно.

Голос вражає, хореографія дивує. Та найбільшим сюрпризом для публіки стало виконання блюзу.

Говорила зі сцени Злата багато про кохання, доброту та між цим не забула привітати свою колегу Джамалу з перемогою у конкурсі «Євробачення-2016». Злата задоволена, що Україна вирвалась вперед і цьому сприяли глядачі всього світу, які смс-голосуванням визначили кращого.

Про свої тріумфи Злата каже, вони також є, вона знаменита, гастрольний графік щільний. Та не дивлячись на це, встигає писати нові хіти, знімати кліпи. Часу на це вистачає. Це раніше його бракувало, оскільки до 2015 року вона була народним депутатом, але зараз на цьому поставила крапку.

Справа, якою ти займаєшся, повинна приносити задоволення, а справжні емоції співачка отримує від концертів.

Сюжет телеканалу «Новий Чернігів»

UserCommentAvatar

Авторизируйтесь или войдите через Image или Image

Image
Image
Image

Loading...

Войти используя социальные сети

Войти используя социальные сети

Войти в аккаунт

Нужна помощь?

Создать новую учетную запись

Измениить свои данные вы сможете в личном кабинете после окончания регистрации