У Чернігові пройшла 20-та відкрита першість з одногодинного бігу (відео)

21:10, 28 марта 2016

Город.Сн
З нагоди відкриття легкоатлетичного сезону у Чернігові пройшла двадцята відкрита першість з одногодинного бігу. Бажаючих пробігтися центром міста недільного ранку було чимало. Загалом пробіг зібрав 97 учасників. І це були не лише мешканці Чернігівщини, а й сусідніх областей.Маршрут одногодинного бігу пролягав навколо Алеї Героїв. Вперше за історію пробігу результати підраховували за допомогою електронних фіксаторів, які кріпили на взуття учасників.

Окрім дорослих, марафон пробігли і діти. Проте вони бігли не годину, а лише одне коло навколо фонтанів алеї. Наймолодшій учасниці Марії – п’ять років. На пробіжку вона прийшла разом з восьмирічною сестрою Анною, яка біжить марафон третій рік поспіль. Конкуренція була зовсім не дитяча, оскільки чимало присутніх не один рік серйозно займаються спортом. Тож не дивно, що першість вибороли саме легкоатлети.

Те, що на пробіжки виходять лише молоді люди, – стереотип. Найстаршому учаснику забігу — 74 роки. Взагалі на марафоні було чимало тих, кому, так би мовити, за сорок, але вони будь-кому дадуть фору.

Серед чоловіків найкращий результат — більше 17 тисяч метрів. А серед жінок — майже 14 тисяч метрів.

«Сівер-центр»

UserCommentAvatar

Авторизируйтесь или войдите через Image или Image

Image
Image
Image

Войти используя социальные сети

Войти используя социальные сети

Войти в аккаунт

Нужна помощь?

Создать новую учетную запись

Измениить свои данные вы сможете в личном кабинете после окончания регистрации