Коли у місті збудують сміттєпереробний завод?

12:02, 12 апреля 2017

ПіК
Чернігів має намір збудувати сміттєпереробний завод. Як вже повідомлялося раніше, міський голова Владислав Атрошенко досяг домовленості з польськими інвесторами, які готові побудувати завод у нашому місті. Наразі визначається місце, де він буде знаходитись. Владислав Атрошенко зазначив, що населення на сьогодні не спроможне платити за переробку сміття принаймні економічно обґрунтовану ціну.

Владислав Атрошенко, Чернігівський міський голова: «На 5-10 років ми б могли піти технологією сортування сміття, бо вона сама дешева. А далі, утилізація. Це поки платоспроможність населення не виросте хоча б до 400 євро мінімальної зарплати».

За таких умов місто може розраховувати до 70% окупності витрат на будівництво заводу за рахунок тарифів. 

Владислав Атрошенко: «Якщо ми зараз виділяємо землю, підписуємо угоду, будуємо сміттєпереробний завод, то у Чернігові, в гарному випадку, сміттєпереробний завод може запрацювати через 3 роки».

Наразі міський голова дав доручення начальникам управління житлово-комунального господарства, комунального підприємства КАТП 2528, профільним заступникам, а також начальнику міського відділу ДСНС розробити перелік заходів, аби у літній період мінімізувати ризики загоряння діючого сміттєзвалища. Сюжет ТРК "Новий Чернігів"

Автор: Чернігівщина: події і коментарі

UserCommentAvatar

Авторизируйтесь или войдите через Image или Image

Image
Image
Image

Войти используя социальные сети

Войти используя социальные сети

Войти в аккаунт

Нужна помощь?

Создать новую учетную запись

Измениить свои данные вы сможете в личном кабинете после окончания регистрации