Коли у місті збудують сміттєпереробний завод? (відео)

11:08, 12 апреля 2017

Город.Сн
Чернігів має намір збудувати сміттєпереробний завод. Як вже повідомлялося раніше, міський голова Владислав Атрошенко досяг домовленості з польськими інвесторами, які готові побудувати завод у нашому місті. Наразі визначається місце, де він буде знаходитись. Владислав Атрошенко зазначив, що населення на сьогодні не спроможне платити за переробку сміття принаймні економічно обґрунтовану ціну.Владислав Атрошенко, Чернігівський міський голова: «На 5-10 років ми б могли піти технологією сортування сміття, бо вона сама дешева. А далі, утилізація. Це поки платоспроможність населення не виросте хоча б до 400 євро мінімальної зарплати».

За таких умов місто може розраховувати до 70% окупності витрат на будівництво заводу за рахунок тарифів.

Владислав Атрошенко: «Якщо ми зараз виділяємо землю, підписуємо угоду, будуємо сміттєпереробний завод, то у Чернігові, в гарному випадку, сміттєпереробний завод може запрацювати через 3 роки».

Наразі міський голова дав доручення начальникам управління житлово-комунального господарства, комунального підприємства КАТП 2528, профільним заступникам, а також начальнику міського відділу ДСНС розробити перелік заходів, аби у літній період мінімізувати ризики загоряння діючого сміттєзвалища.

ТРК «Новий Чернігів»UserCommentAvatar

Авторизируйтесь или войдите через Image или Image

Image
Image
Image

Loading...


Быть в курсе важнейших событий просто. Подпишитесь на нашу рассылку и получайте еженедельный дайжест абсолютно бесплатно.

Войти используя социальные сети

Войти используя социальные сети

Войти в аккаунт

Нужна помощь?

Создать новую учетную запись

Измениить свои данные вы сможете в личном кабинете после окончания регистрации