Рятувальники провели для школярів відкритий урок безпеки

11:00, 12 апреля 2017

Чернігівський Монітор

Навчання правилам безпечної поведінки є однією з визначальних умов виховання підростаючого покоління. Адже, найчастіше, саме пустощі малечі із вогнем, самовільне користування печами, газовими або електричними приладами, недотримання заходів безпеки при виявленні вибухонебезпечних предметів є причинами дитячого травматизму і трагічних наслідків. З метою навчання учнівської молоді правильно поводитись у тій чи іншій небезпечній ситуації, 11 квітня фахівцем Сосницького районного сектору УДСНС України у Чернігівській області проведено відкритий урок безпеки серед учнів 5 класу районної гімназії ім. О.П.Довженка.

Під час заходу у доступній для дітей формі ознайомлено з основними вимогами правил безпеки життєдіяльності, зокрема поводження з відкритим вогнем, користування побутовими нагрівальними та електричними приладами, перебування біля водойм, у лісопаркових зонах, біля торфовищ, користування небезпечними предметами і речовинами, а також щодо першочергових дій під час виникнення пожежі та при виявленні вибухонебезпечних предметів.

Для закріплення отриманих знань було продемонстровано профілактичні відеоматеріали з питань безпеки життєдіяльності.
   
Захід виявився цікавим і пізнавальним. Діти отримали від фахівця ДСНС України вичерпні відповіді на поставлені запитання та запевнили, що дотримуватимуться правил безпечної поведінки у побуті й під час дозвілля.


УДСНС України у Чернігівській області

UserCommentAvatar

Авторизируйтесь или войдите через Image или Image

Image
Image
Image

Loading...

Войти используя социальные сети

Войти используя социальные сети

Войти в аккаунт

Нужна помощь?

Создать новую учетную запись

Измениить свои данные вы сможете в личном кабинете после окончания регистрации