У Чернігові відбувся творчий звіт Палацу культури художньої творчості дітей, юнацтва та молоді

10:16, 12 апреля 2017

Чернігівський Монітор

У Чернігові минулого тижня відбувся звітний концерт творчих колективів ККЗ «Палац культури художньої творчості дітей, юнацтва та молоді» міської ради під назвою «Тобі, Чернігів на Десні – любов, натхнення та пісні». У фойє Палацу для відвідувачів була організована виставка робіт учнів «Майстерні живопису». Також глядачів зустрічали міми «Театру-23».

Відкрився концерт привітанням ансамблю барабанщиць, а потім всі аматорські колективи, два з яких мають почесне звання «народний», п’ять - «зразковий», знайомили глядачів з патріотичними, ліричними, народними піснями, запальними танцями, цирковим мистецтвом.

Їхні виступи були спрямовані на формування почуття любові до Батьківщини та рідного краю, віри в щасливе майбутнє нашої держави. По завершенню творчого звіту на майданчику біля Палацу відбулось видовищне фаєр-шоу.

Оглядова комісія у складі фахівців із управління культури та туризму міської ради схвально оцінила представлений творчий звіт, відзначивши виконавську майстерність більшості творчих колективів та режисерський задум, якій був вдалим, змістовним і цікавим.


За повідомленням управління культури та туризму міської ради
 

UserCommentAvatar

Авторизируйтесь или войдите через Image или Image

Image
Image
Image

Loading...

Войти используя социальные сети

Войти используя социальные сети

Войти в аккаунт

Нужна помощь?

Создать новую учетную запись

Измениить свои данные вы сможете в личном кабинете после окончания регистрации