У Чернігові накрали квітів на 15 тисяч гривень. У палацу культури вкрали ще й туї (відео)

12:33, 22 апреля 2016

Город.Сн
На суботній толоці у палаці культури всім колективом озеленили територію – висадили туї. Не пройшло і тижня, як їх вкрали. Комунальному підприємству їх передав «Зеленбуд», там рахують середню вартість дерева – від 300 до 500 гривень. На території планували пізніше висадити інші дерева, але ентузіазму такі цинічні крадіжки, не додають.Під покровом ночі 7 з 10 туй зникли. Тут написали заяву до поліції, сподіваються зловмисників знайдуть і покарають.

На Алеї Героїв у ту ж саму ніч тут понівечили клумби. Одна, як після навали ведмедів. Але вандалів спіймала поліція, ними виявилися п’яні дівчата-підлітки. Тільки за одну ніч на Алеї дівчата, що весело й шумно відсвяткували здачу іспиту в училищах, знищили близько 900 тюльпанів. Це вперше, коли поліція зреагувала ще й знайшла зловмисників, - кажуть в «Зеленбуді». А крадуть вже не в перше, тільки за місяць цього сезону сума збитків немала.

Спілкуючись з колегами з інших міст, вони дійшли висновку, що в Чернігові ситуація одна з найгірших.

Крадуть не лише в центрі, буквально на всіх клумбах по місту.

Цьогоріч ще й прийнята програма озеленення парку від Мазепи до проспекту перемоги. Комунальники сподіваються ситуацію, поліції і громаді, вдасться вирішити, інакше робота марна. Свою роботу все ж виконуватимуть. А поліції та не байдужим чернігівцям, вочевидь треба щось робити, аби квіти, дерева та інше висаджене коштом міського бюджету, тобто наших з вами грошей, більше не крали. Питання елементарної культури поведінки, вартує нашим кишеням не одну тисячу гривень.

Нагадаємо, кілька років тому активісти проводили акцію «Не будь бидлом», тоді ефект помітили. Схоже, варто повторити.

Розкриттю таких злочинів сприятиме встановлення веб-камер нагляду на вулицях, гроші на них поліція просила у міської ради майже 10-ліття.

Сюжет телеканалу «Дитинець»

UserCommentAvatar

Авторизируйтесь или войдите через Image или Image

Image
Image
Image

Войти используя социальные сети

Войти используя социальные сети

Войти в аккаунт

Нужна помощь?

Создать новую учетную запись

Измениить свои данные вы сможете в личном кабинете после окончания регистрации