На яких умовах обласний бюджет продовжить фінансувати осередки спорттовариств? (відео)

17:17, 20 января 2017

Город.Сн

Представники центральних апаратів чотирьох спортивних товариств – «Колос», «Україна», «Спартак» і «Динамо» – зустрілися з головою облдержадміністрації Валерієм Кулічем,  згодом з директором департаменту сім’ї, молоді та спорту Ніною Лемеш. Мова йшла про те, які умови пропонує обласна влада для того, щоб продовжити частково фінансувати з обласного бюджету осередки цих товариств.


 
Вже кілька років з бюджету обласні організації ФСТ отримували тільки зарплати для п’ятьох працівників (у «Спартаку» – для чотирьох) – виходило близько 200 тисяч гривень за рік на товариство. На інші потреби, в тому числі на тренування й змагання, ідуть кошти з членських внесків і допомога від спонсорів. Завдання товариств – масова оздоровча робота, насамперед у трудових колективах.
 
На сесії обласної ради депутати проголосували за те, щоб фінансування ФСТ зберегти на рівні минулого року, тобто фактично зберегти згадані два десятки робочих місць. Але кошти поки що не виділені, адже зі свого боку облдержадміністрація має претензії до організації роботи в обласних організаціях товариств, вимагає працювати ефективніше. Приймаючи критику, керівники ФСТ все-таки пропонують забезпечити виплату зарплат для спеціалістів.
 
Ще складнішим залишається питання районних і міських організацій ФСТ і спортивних шкіл. По фінансуванню кожної з них приймають рішення місцеві органи влади: міські ради та райдержадміністрації.
 
Обидві сторони переговорів заявили, що зацікавлені продовжувати співпрацю. Остаточне рішення про порядок фінансування обласних організацій ФСТ має бути прийняте головою облдержадміністрації.

«Сівер-центр»

UserCommentAvatar

Авторизируйтесь или войдите через Image или Image

Image
Image
Image

Loading...

Войти используя социальные сети

Войти используя социальные сети

Войти в аккаунт

Нужна помощь?

Создать новую учетную запись

Измениить свои данные вы сможете в личном кабинете после окончания регистрации