Виконком: на Ремісничій планують створити «соціальні ряди» для секонд хенду і будинок по вулиці Жабинського таки будуватимуть (відео)

21:31, 20 апреля 2016

Город.Сн

Будинок по вулиці Жабинського таки будуватимуть. Представники виконавчого комітету розглянули скандальне питання.Нагадаємо, довгий час мешканці вулиці виступали проти будівництва багатоповерхівки, мотивуючи проти знищення зелених насаджень прилеглих до ділянки. В свою чергу головний архітектор міста Сергій Калюжний запевняє, у забудовника всі документи в порядку – парк він не зачепить.

Замовник будівництва обласна прокуратура. Її представник обіцяє мешканцям, парк залишиться неушкодженим. Захисники дерев словам не вірять. Гарантом у збереженні парку виступає міська рада, аби проконтролювати подальше будівництво та збереження зелених насаджень на виконкомі формують комісію, яку очолює заступник міського голови Валерій Бондарчук.

Мешканці хочуть гарантій від забудовника, проте той не багатослівний.

Члени виконкому дозволяють будівництво 3-ї черги, за умови контролю міською радою.

Також на засіданні учасники розглянули питання створення торгових соціальних рядів по вулиці Ремісничій, колишній Комсомольській, так звану «дорогу життя» перенесуть із тротуару. Планується створити соціальні ряди для торгівлі вживаними речами. Планується створити 100 місць.

Передали приміщення скандального КП «Дільниця з контролю за благоустроєм» у фонд комунального майна.

Сюжет телеканалу «Дитинець»

Войти используя социальные сети

Войти используя социальные сети

Войти в аккаунт

Нужна помощь?

Создать новую учетную запись

Измениить свои данные вы сможете в личном кабинете после окончания регистрации