Чи підвищать тарифи на комуналку? (відео)

21:49, 20 апреля 2016

Город.Сн
Тема щодо підвищення тарифів на комунальні послуги для населення наразі широко обговорюються. У Чернігові вже створена комісія за участі представників ОСББ, ОЖБК, громадськості та міської ради, яка шукає шляхи вирішення проблемних питань.На сьогодні організовано близько 40 об’єднань співвласників багатоквартирних будинків, 15 з яких вже ефективно працюють і поступово до них приєднуються об’єднання житлових будинкових кооперативів.

Відомо, що з 2008 року затвердили тариф 1,48 гривень, який до цього часу не переглядався. Він давно вже не є рентабельним, кажуть представники ОСББ, тому наразі прораховують економічно вигідні для них тарифи.

Подібні суми попередньо прораховують і представники і ОЖБК. Від так, тариф для мешканців 5-ти по верхівок повинен бути не менше 2,20 гривень, а для 9-ти поверхових будинків близько 3 гривень. Проте ще вноситимуть корективи. Потрібно розібратися з послугами, які будуть надаватися, та врахувати компенсацію за субсидії.

Олександр Кириченко нагадав, що з 1 липня таких установ як ЖЕКи не буде. І важливо зрозуміти, що міська влада не виділятиме коштів, як раніше. Тому потрібно створити однакові умови для всіх і підвищувати тариф.

Після обговорення та розрахунків окремою темою це питання виноситиметься на розгляд виконавчого комітету, де й прийматимуть рішення.

Сюжет телеканалу «Новий Чернігів»

UserCommentAvatar

Авторизируйтесь или войдите через Image или Image

Image
Image
Image

Loading...

Войти используя социальные сети

Войти используя социальные сети

Войти в аккаунт

Нужна помощь?

Создать новую учетную запись

Измениить свои данные вы сможете в личном кабинете после окончания регистрации