Презентовано третю книгу серії «Вклоняємось доземно українському солдату» (відео)

09:14, 09 декабря 2016

Город.Сн
Новітню історію боротьби за незалежність у вигляді розповідей презентовано в обласній бібліотеці Короленка. На 200 сторінках третьої книги серії «Вклоняємось доземно українському солдату» викладено нові матеріали військових журналістів про бійців та патріотів, які боронять нашу землю на Сході.2,5 тисячі примірників третьої книги серії «Вклоняємось доземно українському солдату» безкоштовно розійдуться по бібліотекам та навчальним закладам. Майже 3 десятка з них, після презентації в обласній бібліотеці Короленка, знайдуть свого читача і на Чернігівщині.

Вадим Мисник, начальник регіонального медіа-центру Міноборони: «Це бойовий літопис і ці сторінки про наших героїв написані потом і кров’ю наших хлопців. Ми знаходимо, самі військові журналісти знаходять такі резерви, щоб видавати такі книжки і потім безкоштовно надаємо їх по всіх обласних бібліотеках. Щоб наша молодь, наші громадяни, вони знали про героїв, які захищають Україну на Донбасі. Читали про них, розповідали і таким чином ми хочемо, щоб більше людей знали, що зараз робиться там».

Книга видана колективом центрального друкованого органу Міністерства оборони України «Народна армія». Як і перші два випуски, вона містить нариси та замальовки військових журналістів про героїв та волонтерів з усіх областей. Зокрема, дві розповіді про чернігівців спеціального кореспондента Олександра Парія.

Олександр Парій — спеціальний кореспондент видання «Народна армія»: «Написати матеріали для того, щоб люди знали про людей, які дійсно захищають свою Батьківщину, не бояться ні смерті, ні поранень, в них немає такого страху. Вони стали на захист, не сховалися, хоча спочатку АТО тільки добровольців брали, навіть з військових частин, за бажанням. Вже пізніше за наказом відбували в АТО, а спочатку добровольці йшли.»

Один з перших проектів такого напрямку унікальний через можливість доторкнутися до історії кожного бійця, який став на захист Батьківщини, дізнатися історії військових буднів на Донбасі та вшанувати героїзм українського солдата.

«Сівер-центр»

UserCommentAvatar

Авторизируйтесь или войдите через Image или Image

Image
Image
Image

Войти используя социальные сети

Войти используя социальные сети

Войти в аккаунт

Нужна помощь?

Создать новую учетную запись

Измениить свои данные вы сможете в личном кабинете после окончания регистрации