Визначений перелік місць для продажу в Чернігові новорічних ялинок

08:15, 30 листопада 2016

ПіК
хвойная подложка

Вчора, 29 листопада, в Чернігівській міській раді відбулося засідання Комісії з погодження розміщення тимчасових обєктів на обєктах благоустрою.тор

Вчора, 29 листопада, в Чернігівській міській раді відбулося засідання Комісії з погодження розміщення тимчасових об’єктів на об’єктах благоустрою.  Відповідно до Порядку користування об’єктами благоустрою у м. Чернігові, затвердженого рішенням виконавчого комітету Чернігівської міської ради від 24.05.2011 № 143, комісія затвердила перелік місць адресного розташування майданчиків з продажу новорічних ялинок та сосен на території міста.

А саме: вул. 1-го Травня, 163 (біля магазину «ЕКО – маркет»); вул. Козацька, 14 (біля магазину «СеДаМ – маркет»); вул. Всіхсвятська, 2 (біля овочевого павільйону); вул. Івана Богуна, 40 (біля магазину «Квартал»); вул. Любомира Боднарука, 1 (район 5 кутів); вул. Доценка, 19 (з боку фасаду магазину «Союз»); вул. Красносільського, 61 (біля магазину «СеДаМ – маркет»); на розі проспекту Миру та вул. Героїв Чорнобиля (біля магазину «Союз»); проспект Перемоги, 54 (біля магазину «Квартал»); проспект Миру, 61 (біля магазину «Квартал»); проспект Миру, 207-а (біля ринку «Полісся»); вул. Музична, 1-а; вул. Незалежності, 46; проспект Перемоги, 17 (район Кругу); вул. П'ятницька, 51 (зворотна сторона ТЦ «Мегацентр»); вул. Рокоссовського, 15 (біля магазину «АТБ»); вул. Рокоссовського, 26 (біля магазину «Квартал»); вул. Рокоссовського, 35 (біля кафе «Гранат»); вул. Стрілецька, 1 (біля літака); вул. Текстильників, 5 (біля підземного переходу на Шерстянку); вул. Льотна, 5 (біля магазину «Квартал»).

Як було зазначено на засіданні комісії, адреси ялинкових базарів обрані так, щоб вони не займали тротуар, а мали для розміщення додатковий майданчик. Безпосередньо ж тротуари мають залишатися вільними для руху перехожих і роботи снігоприбиральної техніки. Виходячи з цих правил, торгівлі ялинками не повинно бути по пр. Миру ані біля Головпоштамту, ані під ТЦ «Дитячий світ». Отже, на сьогоднішньому засіданні члени комісії з погодження розміщення тимчасових об’єктів на об’єктах благоустрою відмовили підприємцю, який вже подав заявку щодо надання дозволу на продаж ялинок під Головпоштамтом.

Також комісія на сьогоднішньому засіданні відмовила всім заявникам у дозволах на розміщення на вулицях міста різноманітних палаток і виносних столів для торгівлі новорічними прикрасами та іншою новорічною атрибутикою. Це означає, що законно продавати такі товари в Чернігові на зимові свята можна буде тільки на ринках або через вже існуючу торгівельну мережу - як і в будь-які інші дні.
Автор: Прес-служба Чернігівської міської ради

UserCommentAvatar

Авторизируйтесь или войдите через Image или Image

Image
Image
Image

Войти используя социальные сети

Войти используя социальные сети

Войти в аккаунт

Нужна помощь?

Создать новую учетную запись

Измениить свои данные вы сможете в личном кабинете после окончания регистрации