Відмінено тендер на закупівлю шкільного автобуса

14:21, 16 листопада 2016

Свобода.Фм
школьный автобус

Відмінено тендер на закупівлю шкільного автобуса

Управління захисту економіки в Чернігівській області Департаменту захисту економіки Національної поліції України відмінило тендер на закупівлю шкільного автобуса. Учасники тендеру надали сертифікати відповідності, що не відповідають вимогам документації конкурсних торгів. Так, під час моніторингу державних закупівель на інтернет-порталі публічних закупівель Prozorro.gov.ua правоохоронці встановили, що відділ освіти однієї з райдержадміністрацій області провели аукціон із закупівлі автобуса спеціалізованого для перевезення школярів, очікувана вартість – 1,4 млн грн. На аукціон була подана документація двох підприємств із запропонованою ціною – 1,35 млн та 1,356 млн.

Під час моніторингу інформації про необхідні технічні, якісні та кількісні характеристики предмета закупівлі встановлено, що для участі у процедурі закупівлі учасники повинні надати в складі пропозицій конкурсних торгів належним чином завірену копію сертифікату відповідності на запропонований товар – автобус спеціалізований для перевезення школярів. При перевірці поданих для участі у закупівлі документів з’ясувалося, що учасники закупівлі надали сертифікати не на автобус, а на «колісний транспортний засіб». Згідно з чинним законодавством через те, що учасники закупівлі надали документи, що не відповідають вимогам документації конкурсних торгів, відповідно до Закону України «Про публічні закупівлі» замовник повинен відхилити тендерну пропозицію.

Про вказаний факт Управління захисту економіки в Чернігівській області листом повідомило начальника відділу освіти РДА. На засіданнях тендерного комітету прийнято рішення про відхилення тендерної пропозиції тих підприємств і процедуру державної закупівлі автобуса відмінено. Управління захисту економіки в Чернігівській області Департаменту захисту економіки Національної поліції України на постійній основі здійснює моніторинг державних закупівель, які проводяться держпідприємствами та організаціями області. За матеріалами сектору комунікації поліції Чернігівської обл.

UserCommentAvatar

Авторизируйтесь или войдите через Image или Image

Image
Image
Image

Войти используя социальные сети

Войти используя социальные сети

Войти в аккаунт

Нужна помощь?

Создать новую учетную запись

Измениить свои данные вы сможете в личном кабинете после окончания регистрации