Негода випробовує дорожників Чернігівщини. ФОТО

12:31, 14 листопада 2016

Високий Вал
снег чернигов

Негода випробовує дорожників Чернігівщини. ФОТО

У період з 13  по 14 листопада по всій Чернігівської області відбулось значне ускладнення погодних умов - сніг, посилення вітру, снігові замети, хуртовини при мінусових показниках температури.  

Наприкінці недільного дня розпочався значний снігопад з поривами вітру у південних районах: Бобровиця, Прилуки, Варва, Срібне, Талалаївка зі зміщенням у північному і східному напрямках, випало до 10-15 см снігу, місцями утворювались перемети.  

Як повідомили Високому Валу в Службі автомобільних доріг у Чернігівській області, в роботу з прибирання снігу і обробці покриття, починаючи з 17-ї години і наразі задіяні всі філій ДП «Облавтодор», на дорогах загального користування працювало 144 одиниці спецтехніки та 150 працівника. За цей період ДТП з причин незадовільного експлуатаційного утримання доріг по Чернігівській області не зафіксовано.    

Всього за період погіршення погодних умов було використано піщано-сольової суміші – 1 420 тонн, технічної солі – 60 тонн.    

Також, Служба автомобільних доріг закликає усіх водіїв до обов’язкового використання зимових шин та пристроїв протиковзання на колеса, дотримання безпечних дистанцій і швидкісного режиму руху,  укомплектувати автотранспорт тросами та лопатами. Уважно стежити за змінами дорожньої обстановки.  

UserCommentAvatar

Авторизируйтесь или войдите через Image или Image

Image
Image
Image

Войти используя социальные сети

Войти используя социальные сети

Войти в аккаунт

Нужна помощь?

Создать новую учетную запись

Измениить свои данные вы сможете в личном кабинете после окончания регистрации