У Чернігівській міськраді обговорили Програму підтримки малого та середнього підприємництва на 2017-2020 роки

11:37, 11 листопада 2016

Чернігівський Монітор
міська рада чернігів

Проект Програми підтримки малого та середнього підприємництва у м. Чернігові на 2017-2020 роки обговорюється вже кілька місяців.

Проект Програми підтримки малого та середнього підприємництва у м. Чернігові на 2017-2020 роки обговорюється вже кілька місяців. Про це сказав перший заступник міського голови Михайло Шостак 10 листопада, під час зустрічі з депутатським корпусом та громадськими, профспілковими організаціями підприємців міста. Учасники зустрічі до заходів зазначеної Програми внесли правки, запропоновані депутатами міської ради, та обговорили її пріоритети.

Як зазначила начальник управління економічного розвитку міста міської ради Людмила Максименко, робота над формуванням цієї Програми велась з липня поточного року. До неї були включені заходи, спрямовані на вирішення проблемних питань, які озвучували підприємці під час зустрічей з міським головою у березні, липні та вересні цього року.

Також враховані пропозиції профспілкових та громадських організацій підприємців міста, які цього разу взяли активну участь у процесі підготовки Програми. Серед них: Центр малого та середнього підприємництва громадської організації «Сяйво Сіверщини», Чернігівської торгово-промислової палати, Чернігівської профспілки підприємців «Єдність», Чернігівської міської Ліги ділових та професійних жінок та ін.

У Програмі серед пріоритетних векторів розвитку малого і середнього підприємництва визначено: підвищення якості обслуговування суб’єктів підприємництва з боку структурних підрозділів міської ради; промоція місцевих товаровиробників на вітчизняних та зовнішніх ринках; залучення до самозайнятості соціально вразливих верств населення (молодь, жінки, особи з інвалідністю), ресурсна та інформаційна підтримка.

Фінансування заходів Програми передбачається здійснювати за рахунок коштів міського бюджету з урахуванням наявних фінансових ресурсів, коштів співвиконавців заходів, коштів міжнародної технічної допомоги (грантів) та інших джерел фінансування незаборонених чинним законодавством.

На вчорашню зустріч були запрошені усі депутати міської ради, адже більшість з них висловлювали думку про необхідність доопрацювання заходів Програми та про наявність великої кількості пропозицій. Як результат, пропозиції управлінню економічного розвитку міста надали лише троє депутатів, а на зустрічі були присутні четверо із загальної кількості депутатів міської ради.

За результатами обговорення управління економічного розвитку міста, як головний розробник Програми, залишив право внести ті доповнення до Програми, які мають нормативно-правове підґрунтя та реальний механізм реалізації, не дублюють вже визначені заходи Програми, а також належать до компетенції органів місцевого самоврядування.

Затверджуватись Програма підтримки малого та середнього підприємництва у м. Чернігові на 2017-2020 роки буде на найближчому пленарному засіданні Чернігівської міської ради.

UserCommentAvatar

Авторизируйтесь или войдите через Image или Image

Image
Image
Image

Войти используя социальные сети

Войти используя социальные сети

Войти в аккаунт

Нужна помощь?

Создать новую учетную запись

Измениить свои данные вы сможете в личном кабинете после окончания регистрации