На Чернігівщині фізрук викладав одразу 11 шкільних предметів

09:16, 10 листопада 2016

Високий Вал
школьный класс

На Чернігівщині фізрук викладав одразу 11 шкільних предметів

 У Чернігівській області цього року 1 вересня не відкрили свої двері для учнів 32 школи, ще 18 були переформовані у початкові навчальні заклади.   І на сьогодні лишається близько 40 навчальних закладів, де навчається до 25 дітей, і близько 130 - до 100 дітей.  

Про це під час своєї робочої поїздки до Ніжина повідомив голова облдержадміністрації Валерій Куліч.   За його словами, з 2005 року чисельність учнів у сільських місцевостях скоротилася на 47%. І якість отриманих знань цими дітьми занепокоює.  

«На жаль, ми маємо сумну статистику: якщо за підсумками незалежного тестування діти міських шкіл незадовільно здали 8%, то діти сільської місцевості – 28%. Це говорить про низьку якість освіти в таких закладах. І проаналізувавши ту аналітику, яку підготував відділ освіти, бачимо, що фактично більшу половину предметів у таких невеличких школах половина вчителів викладає не за фахом. 

І вчитель-рекордсмен у нас 11 предметів викладав - у Городнянському районі вчитель фізичного виховання», - повідомив голова ОДА.   Нагадаємо, восьмикласниця та студентка з Чернігівщини отримають стипендії від Президента.

UserCommentAvatar

Авторизируйтесь или войдите через Image или Image

Image
Image
Image

Войти используя социальные сети

Войти используя социальные сети

Войти в аккаунт

Нужна помощь?

Создать новую учетную запись

Измениить свои данные вы сможете в личном кабинете после окончания регистрации