Шкільний психолог побив учня. Чи звільнять вчителя? (відео)

22:10, 08 листопада 2016

Город.Сн

Важка психологія.

Шкільний психолог вдарив учня. Відео з інцидентом, де педагог штовхає, а згодом б’є хлопчика, розлетілось мережею. Сталась подія місяць тому у 33-й школі. Лише зараз учень 11-го класу виклав відео в Інтернет.Коли журналісти прибули до навчального закладу, мати хлопчика якраз знаходилась в кабінеті директора, проте говорити на камеру, жінка відмовилась.

Психолог, який підняв руку на школяра, каже, все сталось через попкорн. Юрій Корольов, психолог: «Дитина на подвір’ї розкидала попкорн. І я, як черговий по подвір’ю, став вимагати прибрати. Дитина натомість стала мене ображати нецензурною лайкою».

Чому обрав, як метод виховання, силу, пояснити чоловік не може. Лише каже, хлопець має важку вдачу, вчиться в сьомому класі, проте впоратись з ним дуже важко.

Мати хлопчика жодних заяв до правоохоронців не писала і начебто не має претензій до психолога. Директорка Лариса Лесун обіцяє провести профілактичні роботи з обома.

Оцінку дій педагога має дати спеціальна комісія.

Міський голова Владислав Атрошенко висловив своє обурення, про це він написав у «Фейсбуці»: «будь-яке застосування фізичної сили вчителем до учня – неприпустиме! Дав доручення начальнику управління Василю Білогурі протягом доби провести перевірку та вжити заходів».

Начальник управління освіти наразі проводить перевірку, тож поки жодних коментарів не дає.

Учні з котрими журналісти телеканалу «Дитинець» поспілкувались, так оцінюють свого психолога:
- Знаю його з першого класу. Він хороший психолог, чуйний та завжди готовий прийде на допомогу. Ніколи за ним такого не помічав.

Крім освітянської комісії, перевірку проводять і правоохоронці. Висновки обіцяють за добу.

Сюжет телеканалу «Дитинець»

UserCommentAvatar

Авторизируйтесь или войдите через Image или Image

Image
Image
Image

Войти используя социальные сети

Войти используя социальные сети

Войти в аккаунт

Нужна помощь?

Создать новую учетную запись

Измениить свои данные вы сможете в личном кабинете после окончания регистрации