У Ніжині гарячу воду даватимуть лише ввечері

09:29, 04 листопада 2016

ПіК

На черговому засіданні виконавчого комітету Ніжинської міської ради представник ТОВ «НіжинТеплоМережі» Школьний Володимир Петрович доповів про фінансово-економічну ситуацію яка склалася із забезпеченням постачання гарячої води. За словами Володимира Петровича, в 2015 році від здійснення господарської діяльності від постачання гарячої води підприємство отримало чистого прибутку 7,4 млн грн.

За січень-квітень 2016 року 6,2 млн грн. або 1,7 млн грн. щомісячно. Продовження надання послуги в тому ж об’ємі в нинішніх фінансово-економічних умовах призведе до неможливості виконання зобов’язань взятих підприємством перед початком опалювального періоду. Для виходу з ситуації ТОВ «НіжинТеплоМережі» пропонує запровадити терміном на один місяць один з варіантів графіку надання послуги гарячого водопостачання: 1-й варіант: сім днів на тиждень з 17.00 до 22.00 (або 23.00). Розрахункове зменшення збитків до 0,6 – 0,65 млн грн. на місяць; 2-й варіант: тільки вихідні дні з 6.00 до 22.00. Зменшення збитків до 0,4 – 0,45 млн грн. на місяць.

Недоліки – забруднена вода на початку подання, великі витрати теплової та електричної енергії на збереження систем від розмерзання за температури нижче 00 С, відсутність цілодобового опалення ванних кімнат; 3-й варіант: відмовитися в місті від послуги постачання гарячої води до відновлення платоспроможності населення або назовсім. Після аналізу кожного варіанту, члени виконавчого комітету вирішили погодитися із першим: щоденно із 17.00 до 23.00 год. В цьому випадку циркуляція води не зупиняється, а це значить, що не погіршиться якість води та не буде «завоздушення».

Для людей, які не мають лічильників на гарячу воду, а таких близько 15%, буде введений коефіцієнт пропорційний часу надання послуги (нижчий одиниці). Через місяць результати економії, а також переваги та недоліки таких обмежень будуть обговорені на черговому засіданні виконавчого комітету.
Автор: Чернігівщина: події і коментарі

UserCommentAvatar

Авторизируйтесь или войдите через Image или Image

Image
Image
Image

Войти используя социальные сети

Войти используя социальные сети

Войти в аккаунт

Нужна помощь?

Создать новую учетную запись

Измениить свои данные вы сможете в личном кабинете после окончания регистрации