Подробиці ДТП за участі Вдовенка: ознак сп’яніння у посадовця не виявлено

18:40, 05 октября 2016

Високий Вал
Подробиці ДТП за участі Вдовенка: ознак сп’яніння у посадовця не виявлено

Подробиці ДТП за участі Вдовенка: ознак сп’яніння у посадовця не виявлено

Голова Чернігівської обласної ради Ігор Вдовенко, сьогодні, 5 жовтня, під час брифінгу повідомив, що патрульні поліцейські не пропонували йому пройти алкотест на місці ДТП, повідомляє ПіК.   В свою ж чергу, патрульні наголошували на тому, що голова облради відмовився проходити його місці, тому він був доставлений у наркодиспансер задля того, аби там здати аналізи.   Ігор Вдовенко представив місцевим журналістам довідку з результатами проходження алко і нарко тестів, де вказано, що «ознак сп’яніння не виявлено». Окрім здачі аналізів, голова облради сказав, що дмухав у алкотестер теж в наркодиспансері.
  Також, Вдовенко повідомив, що не знімає з себе вини у ДТП. Він пояснив цю ситуацію браком практики водіння, додавши, що за кермом він з 1989 року, але останнім часом їздить із водієм.    

«За браком практики водіння допустив неохайність – приніс вибачення людям, техніка котрих постраждала. Готовий нести адмінпокарання», - зазначив голова облради.  

  Ігор Вдовенко розказав, що до п’ятниці він був у відпустці і у той день їхав по гриби, тому був вдягнений у камуфляж.   Додамо, що коментувати питання, чи могло це ДТП бути «підставою», Вдовенко відмовився.   Нагадаємо, що вчора, 4 жовтня, на перехресті проспекту Миру і вулиці Героїв Чорнобиля в Чернігові сталася потрійна ДТП, за кермом одного з автомобілів - "Хюндай Туксон" - перебував голова Чернігівської облради Ігор Вдовенко. 

UserCommentAvatar

Авторизируйтесь или войдите через Image или Image

Image
Image
Image

Loading...

Войти используя социальные сети

Войти используя социальные сети

Войти в аккаунт

Нужна помощь?

Создать новую учетную запись

Измениить свои данные вы сможете в личном кабинете после окончания регистрации