Вдовенко каже, що патрульні не пропонували йому пройти алкотест на місці ДТП

17:13, 05 октября 2016

Город.Сн

Голова Чернігівської обласної ради Ігор Вдовенко, сьогодні, 5 жовтня, під час брифінгу повідомив, що патрульні поліцейські не пропонували йому пройти алкотест на місці ДТП.В свою ж чергу, патрульні наголошували на тому, що голова облради відмовився проходити його місці, тому він був доставлений у наркодиспансер задля того, аби там здати аналіз крові та сечі.

Ігор Вдовенко представив місцевим журналістам довідку з результатами проходження алко і нарко тестів, де вказано, що «ознак сп’яніння не виявлено». Окрім здачі крові та сечі, голова облради сказав, що дмухав у алкотестер теж в наркодиспансері.

Відзначимо, що голова обласної ради проходив тести у Комунальному лікувально-профілактичний закладі "Чернігівський обласний наркологічний диспансер" Чернігівської обласної ради.

Також, Вдовенко повідомив, що не знімає з себе вини у ДТП. Він пояснив цю ситуацію браком практики водіння, додавши, що за кермом він з 1989 року, але останнім часом їздить із водієм.

«За браком практики водіння допустив неохайність – приніс вибачення людям, техніка котрих постраждала. Готовий нести адмінпокарання»,- відмітив голова облради.

Ігор Вдовенко розказав, що до п’ятниці він у відпустці і у той день їхав по гриби, тому був вдягнений у камуфляж.

Додамо, що коментувати питання, чи могло це ДТП бути «підставою», Вдовенко відмовився.

Нагадаємо, що вчора, 4 жовтня, голова Чернігівської обласної ради Ігор Вдовенко потрапив у ДТП, котре тапилося у районі перехрестя вулиць Героїв Чорнобиля та проспекту Миру. 

Автомобіль "Хюндай Туксон", за кермом якого був голова обласної ради Ігор Вдовенко, наздогнав автомобіль "Славута", що їхав попереду, а той, у свою чергу, вдрив «Део Ланос».
Ніхто з водіїв та пасажирів автівок не постраждав, лише самі авто.

Джерело: Чернігівщина: події і коментарі

UserCommentAvatar

Авторизируйтесь или войдите через Image или Image

Image
Image
Image

Loading...

Войти используя социальные сети

Войти используя социальные сети

Войти в аккаунт

Нужна помощь?

Создать новую учетную запись

Измениить свои данные вы сможете в личном кабинете после окончания регистрации