«Стіну» продовжують зводити

15:25, 08 апреля 2016

Город.Сн

Техніка замість людини, паркан замість розмітки. Саме таким має стати кордон України з Росією після реалізації проекту «Стіна». Нині цей проект продовжують реалізовувати на кордоні в Чернігівській області.Проект «Стіна» на кордоні з Росією у 2014 році запропонував Прем’єр-міністр Арсеній Яценюк. У червні того ж року Кабмін його схвалив і робота «закипіла». Вартість цього проекту — близько 150 мільйонів доларів. Згідно із задумом «стіна» мусить стримувати ворога у разі прямого вторгнення, а також припинити проникання диверсантів і нелегалів.

Проект частково реалізований тільки в Чернігівській і Харківській областях. Та, незважаючи на повільність його виконання, самі ж прикордонники запевняють, що все йде за планом.

«Роботи за проектом «Стіна» тривають, – запевнив заступник начальника Чернігівського прикордонного загону, начальник штабу підполковник Микола Марченко. – Загалом строки його виконання – 4-5 років. На сьогодні на нашій ділянці кордону з Російською Федерацією вирито понад 100 кілометрів протитанкового рову, поставлено більше шести тисяч метрів самої стіни, спорудженні об’єкти укриття. У нас немає відставання від графіку».

Марія Пучинець, "Чернігівщина" №14 (571) від 7 квітня 2016

UserCommentAvatar

Авторизируйтесь или войдите через Image или Image

Image
Image
Image

Loading...

Войти используя социальные сети

Войти используя социальные сети

Войти в аккаунт

Нужна помощь?

Создать новую учетную запись

Измениить свои данные вы сможете в личном кабинете после окончания регистрации