Петиції працюють. Тротуар біля «України» розширили. Що робитимуть з літніми майданчиками? (відео)

22:50, 07 апреля 2016

Город.Сн
Петиції в дії. Тротуар біля готелю «Україна» розширилиСергій Гарус, керівник КП «Дільниця з контролю за благоустроєм міста»:

- На сайті міської ради була зареєстрована електронна петиція до міського голови з питаннями про літній майданчик кафе «Avenue 33», «Суші-студія» і фактично про зону тротуару, яка не відповідає нормам законодавства. Дане питання було винесено на розгляд комісії. Також на розгляд комісії ми запросили безпосередньо ініціатора цієї петиції і власника кафе. І одна і інша сторона висловилися по даному питанню. Дійсно, пішохідна зона тротуарів не відповідала нормам, була 2,85, а повинна бути 3 метри. Прийняли рішення її розширити. Уже сьогодні були проведені певні роботи по розширенню. На теперішній час у нас вже ця тротуарна зона відповідає нормам і складає 3,25 см. В подальшому буде прийнято питання, на розгляді тієї ж самої комісії, щодо облаштування цієї стоянки, або облаштування «кармана» заїзного.
Ну, і буде вирішено питання по літньому майданчику кафе. Через місяць власник повинен надати свої пропозиції щодо нового формату цього майданчику. І будемо розглядати і приймати рішення.

Сюжет телеканалу «Дитинець», фото: «Чернігівщина: події і коментарі»

UserCommentAvatar

Авторизируйтесь или войдите через Image или Image

Image
Image
Image

Loading...

Войти используя социальные сети

Войти используя социальные сети

Войти в аккаунт

Нужна помощь?

Создать новую учетную запись

Измениить свои данные вы сможете в личном кабинете после окончания регистрации