Чернігів обкладуть «лежачими поліцейськими»

11:48, 21 июля 2016

Високий Вал
Чернігів обкладуть «лежачими поліцейськими»

Чернігів обкладуть «лежачими поліцейськими»

Питання щодо належного забезпечення дорожнього руху в м. Чернігові розглядались 19 липня на засіданні постійно-діючої комісії з питань безпеки та організації дорожнього руху.  

Про це Високому Валу повідомили в прес-службі Чернігівської міської ради.   Так, після обговорення ряду питань комісія колегіально вирішила в районі дитячого садочка № 7 по вул. Старобілоуській обладнати нерегульований пішохідний перехід та з обох боків від нього встановити пристрої примусового зниження швидкості дорожньо-транспортної техніки («лежачі поліцейські») з відповідними дорожніми знаками.  

На вул. Жабинського та на вул. Старобілоуській перед перехрестям теж встановити пристрої примусового зниження швидкості автотранспорту та відповідні дорожні знаки, поновити дорожню розмітку на перехресті зазначених вулиць. Члени комісії зазначили, що є потреба в облаштуванні тротуару на цій території.   Крім того, заступник міського голови Олександр Кириченко дав доручення відповідним службам проінвентаризувати всі існуючі пристрої примусового зниження швидкості дорожньо-транспортної техніки, визначити які з них правильно встановлені, а які ні. Також привести до нормального вигляду ті, які потребують ремонту.  

UserCommentAvatar

Авторизируйтесь или войдите через Image или Image

Image
Image
Image

Войти используя социальные сети

Войти используя социальные сети

Войти в аккаунт

Нужна помощь?

Создать новую учетную запись

Измениить свои данные вы сможете в личном кабинете после окончания регистрации