Була субсидія, а тепер захмарні платіжки? Тут пояснення чому. Все ж доведеться платити? (відео)

13:02, 19 июля 2016

Город.Сн
Платівки за тепло з боргами.

Цього місяця чернігівців ошелешили квитанції від «Облтеплокомуненерго», в них отримувачі субсидій чомусь стали боржниками. Попри те, що раніше заплатили по рахунках.Розбиратися звідки нарахування вирішили на нараді у міського голови. Там представники «Облтеплокомуненерго» пояснив, що борги з’явились після перерахунку, які провели після закінчення опалювального сезону. Виявилось, субсидій нарахували більше, тож тепер теплогенеруючі підприємства мають повернути різницю. Тому після перерахунку в квитанціях у населення з’явиться доплата у розмірі 300-400 грн., а у когось 500 грн.

Одна з причин, чому споживачі отримали у вигляді субсидій більше, чим мали, тепла зима та відсутність облікових приладів.

Олег Русін, керівник департаменту соціального захисту населення: «Та категорія громадян, які використовували енергоресурси без засобів обліку, у них виникла недоплата по обов’язковому платежу, тобто люди мали сплачувати обов’язковий платіж, який був нарахований, все інше компенсувалося за рахунок субсидії. Саме ці суми по результатам перерахунку за зиму зараз і викликають у людей низку емоцій».

Таким чином споживачі мають повернути державі гроші, які перерахували у вигляді субсидій. Міський голова звернувся до теплогенеруючих компаній, пояснити містянам, за що вони мають сплатити та надати розрахунки за весь період теплопостачання та нарахування субсидій.

Службовці кажуть, чернігівці мають обов’язково сплачувати заборгованість, адже це може вплинути на наступні нарахування субсидій. Можливо кругленьку суму розділять на частини.

Сюжет телеканалу «Дитинець»

UserCommentAvatar

Авторизируйтесь или войдите через Image или Image

Image
Image
Image

Loading...

Войти используя социальные сети

Войти используя социальные сети

Войти в аккаунт

Нужна помощь?

Создать новую учетную запись

Измениить свои данные вы сможете в личном кабинете после окончания регистрации