Чернігівські державні медзаклади не зможуть надати допомогу населенню в разі відключення електроенергії

10:24, 18 июля 2016

Город.Сн

Заклади охорони здоров’я Чернігівської міської ради не зможуть надати медичну допомогу населенню міста у разі масового відключення електроенергії. Про це УНН повідомили в управлінні охорони здоров’я Чернігівської міської ради.“Закладки не зможуть функціонувати без централізованого постачання електроенергії ні одного дня, лише декілька годин будуть забезпечені аварійними джерелами енергогенерації реанімаційні та операційні відділення, травматичний пункт”, — зазначили у Чернігівській міськраді.

Як повідомляв УНН, запасу вугілля на українських ТЕС критично мало, що може призвести до аварійного відключення електроенергії.

Експерти не виключають віялові та аварійні відключення в разі, якщо вугілля для ТЕС не буде закуплено.

При цьому міністр вугільної промисловості та енергетики І.Насалик запевняє, що вугілля в Україні достатньо для того, аби підтримати нормальне функціонування енергосфери.
Однак, як раніше повідомляли ЗМІ, 23 червня вже відбулось аварійне перетікання електроенергії з Росії в Україну в рамках угоди про технічну допомогу через виникнення в енергосистемі країни дефіциту. Ціна перетікання становила 7,8 цента за кіловат.

Крім того, за результатами засідання Тристоронньої контактної групи у Мінську було заявлено, що сторони домовилися про відновлення залізничного сполученння з окупованою територією для поставки вугілля для українських ТЕС.

Загалом експерти, зокрема екс-міністр енергетики та вугільної промисловості Ю.Продан, впевнені, що в країні реальний дефіцит вугілля і є потреба у негайній закупівлі.

За матеріалами: УНН

UserCommentAvatar

Авторизируйтесь или войдите через Image или Image

Image
Image
Image

Loading...

Войти используя социальные сети

Войти используя социальные сети

Войти в аккаунт

Нужна помощь?

Создать новую учетную запись

Измениить свои данные вы сможете в личном кабинете после окончания регистрации