У селі будують супермаркет. Йдемо в Європу?

16:14, 13 июля 2016

Город.Сн

Далеко не в кожному маленькому містечку є супермаркет. А в селі Нова Басань на Бобровиччині, де і без того чимало продуктових магазинів, буде. В самому центрі населеного пункту швидкими темпами розгорнули будівництво. Так само швидко, а точніше вже до вересня нинішнього року закінчать, запевняють будівельники.

«Кажуть, АТБ у нас відкриють, – розповідають місцеві мешканці. – Але точно ніхто не знає, бо нас, селян, в останню чергу повідомляють».

На обгородженій території, де кипить робота, охочих поговорити мало. Лише один чоловік у цивільному одязі, який керує процесом, після слів «Зачем оно вам надо?» трохи розповів.

– Будуємо супермаркет «Ландиш». В комплексі буде аптека. Земельна ділянка 700 квадратних метрів. Забудовник з Броварів... Більше сказати нічого, – зауважив чоловік.

– Чомусь раніше не чула про супермаркети з такою назвою, – намагаюся продовжити розмову.

– Є в Броварах, – наче відрізав мій співбесідник.

На жаль, в Інтернеті інформації про такий собі «Ландиш» знайти не вдалося. А от новобасанці до того будівництва ставляться по-різному.

«Мені здається, що крамниць у нас вдосталь... Були б тільки гроші, – говорить продавчиня із продуктового магазину, що розташований навпроти майбутнього маркету. – В селі є багато інших проблем... Наприклад, катастрофічна нестача місць у дитячому садочку. Дошкільнят у Басані багато, а заклад переповнений».

Місцевий мешканець Анатолій до будівництва супермаркету ставиться позитивно. «Гадаю, там можна буде скупитися дешевше, ніж у наших підприємців», – зауважив чоловік.

Що тут скажеш... Вже навіть сільські гастрономи поступаються супермаркетам. Йдемо в Європу, друзі. І дарма, що в дірявих штанях і по решето-дорогах...

Сніжана Божок, "Чернігівщина"

UserCommentAvatar

Авторизируйтесь или войдите через Image или Image

Image
Image
Image

Войти используя социальные сети

Войти используя социальные сети

Войти в аккаунт

Нужна помощь?

Создать новую учетную запись

Измениить свои данные вы сможете в личном кабинете после окончания регистрации