На «Мамонт Фесті-2016» можна буде відчути себе людиною! Первісною

09:22, 12 июля 2016

Свобода.Фм
На «Мамонт Фесті-2016» можна буде відчути себе людиною! Первісною

На «Мамонт Фесті-2016» можна буде відчути себе людиною! Первісною

«Мамонт Фест-2016» – перший фестиваль творчості під такою назвою проходитиме 15-16 липня на території Мезинського національного парку, поблизу села Оболоння Коропського району, в мальовничому куточку Чернігівщини (120 км від Чернігова). Організатором виступив фіналіст проектів «Голос країни» та «Останній герой» Дмитро Селянський за підтримки Чернігівської міської громадської організації «Нове покоління» (керівник – Олена Рогова). Як розповів він під час прес-конференції, мета фестивалю – відкрити для мешканців Чернігівщини, України і всього світу перлину Коропського району – Мезинський національний парк. «Це найяскравіші, найгарніші місця нашої області за природним ландшафтом. Це багатство, яким ми маємо ділитися, відкривати для всіх людей. Чому фестиваль творчості? Мезинський парк відомий стоянками-поселеннями первісних людей, мисливців на мамонтів, які були зорієнтовані на творчість. Люди творчо виготовляли знаряддя праці, полювання. Ми також пропагандуємо творчість у всіх її проявах. Саме в цих місцях знайшли найдавніший музичний інструмент в історії людства», - зазначив Дмитро Селянський.

За його словами, аби гості фестивалю поринули в первісну епоху, буде змонтовано макет поселення перших людей. «Весь персонал вдягне «первісний» дрес-код, того самого вимагатимемо від учасників, яких, за потреби можемо дофарбувати, - пообіцяв Дмитро Селянський. - Клуб історичного фехтування обіцяє неймовірних аніматорів з палицями, вдягнутих у шкіри. Від Мезинського парку планується зробити виставку первісних знарядь праці, побуту та фоторобіт.

Гостей розважатимуть зі сцени телеведучий Іван Матвєєв, чемпіон України з бітбоксу NoBody, кращий диджей Чернігова-2016 Urban та троє його колег, гурт Jam Bubble Band, команда КВК «Зі стелі» (С потолка») та інші. Ми робимо так, аби усім було весело та приємно знайомитися з історією. На багатьох очікують майстер-класи з гри на гітарі, з вокалу, малювання, бітбоксу, танців, конкурси, розваги, волейбол, футбол, армреслінг, квест «Кістка мамонта» тощо. Буде тематична кухня (суп з рогів мамонта та сало з нього), вогняне шоу, козацький бій на шаблях». Серед інших сюрпризів – виставка фігур первісних людей та тварин, вирізьблених з дерева та зйомки з гелікоптера відеоролика про парк. «Буде на що подивитися і що поїсти, працюватиме корчма. Заїзд - з обіду 15 липня, гості поринають в первісну атмосферу і облаштовуються. В суботу зранку ми робимо автопробіг Мезинським парком. Гості отримують гарну екскурсію і фотосесію на тлі озера Хатинь (найбільшого на Десні, понад 100 гектарів), побачать стародавні кручі у 70 метрів заввишки, крейдяні річкові пляжі, десятки лелек», - анонсував програму фестивалю його організатор. Концепція «Мамонт Фесту-2016» – «Колиска цивілізації – колиска творчості», а його гасло – «Людина народжена творчою, вільною». «Тому ми маємо бути вільними, звільнити від телевізорів, телефонів і подивитися на природу, якою вона є.

І це, справді, розкриває творчий потенціал людини і відкриває погляд свободи життя», - підкреслив Дмитро Селянський. Телефони перевізників викладено у групах фестивалю в соцмережах, облаштовується територія наметового містечка, де і мешкатимуть гості. Вартість проживання за 2 дні – 50 гривень. «Ці гроші витрачатимемо на технічні засоби забезпечення. Колективи і учасники долучилися на безкоштовній основі», - пояснила Олена Рогова.  


UserCommentAvatar

Авторизируйтесь или войдите через Image или Image

Image
Image
Image

Войти используя социальные сети

Войти используя социальные сети

Войти в аккаунт

Нужна помощь?

Создать новую учетную запись

Измениить свои данные вы сможете в личном кабинете после окончания регистрации