До 1-го вересня у Чернігові значно поменшає зовнішньої реклами

09:10, 08 июля 2016

Високий Вал
До 1-го вересня у Чернігові значно поменшає зовнішньої реклами

До 1-го вересня у Чернігові значно поменшає зовнішньої реклами

Центральна частина міста Чернігова буде звільнена від перезавантаження зовнішньою рекламою.  

Відповідне рішення ухвалене виконавчим комітетом міської ради.  

Про це Високому Валу повідомили в прес-службі Чернігівської міської ради.   Пропозиції щодо розміщення зовнішньої реклами на території міста надала комісія з ідентифікації і визначення обсягу соціальної реклами, демонтажу, обліку, зберігання і реалізації рекламних засобів зовнішньої реклами. Зокрема, мова йде про  проспект Миру - від готелю Градецький до Красної площі, проспект Перемоги – від вокзалу до П’яти кутів, а також про вулицю Мазепи (колишня Щорса) та вулицю Рокоссовського.   

За результатами роботи комісії прийнято рішення відмовити у наданні дозволу на тимчасове розміщення зовнішньої реклами 1 розповсюджувачу на 1 рекламну конструкцію та не продовжувати термін дозволу на розміщення зовнішньої реклами  63 розповсюджувачам на 319 рекламних конструкцій.  

За рішенням виконкому ці рекламні конструкції мають бути прибрані  до 1 вересня.  

Крім того, виконком зобов’язав власників рекламоносіїв типу «біг-борд» привести їх у відповідність до затверджених зразків та забезпечити їх розташування й експлуатацію відповідно до норм техніки безпеки, пожежної безпеки і санітарних норм.   Також, має бути прибрана реклама з тролейбусних опор і стовпів та з фасадів будинків, як така, що створює перешкоди і відволікає водіїв транспортних засобів, пошкоджує поверхні будівель елементами кріплення та загалом псує зовнішній вигляд міста.  

Заступник міського голови Олександр Ломако також зазначив, що скорочення доходів від орендної плати за рекламоносії до міського бюджету не передбачається, адже іншим своїм рішенням виконком підвищив на 20 % орендну плату за рекламоносії, яка на сьогодні залишалась ще на рівні 2007 року.   

Так, для наземних та дахових рекламних засобів ця плата становитиме 30 грн/кв. м щомісяця, а для неназемних (недахових) рекламних засобів – 18 грн/кв. м.

UserCommentAvatar

Авторизируйтесь или войдите через Image или Image

Image
Image
Image

Войти используя социальные сети

Войти используя социальные сети

Войти в аккаунт

Нужна помощь?

Создать новую учетную запись

Измениить свои данные вы сможете в личном кабинете после окончания регистрации