Місто чистять: зносять кіоски (відео)

10:03, 03 апреля 2016

Город.Сн
Три транспортні засоби та п’ятеро фахівців. За кілька годин така команда демонтує максимум 2 кіоски. Робота кажуть, не складна, але кропітка. Треба врахувати все, як правильно від’єднати конструкцію, як повантажити та перевезти.Цей кіоск на колишній вулиці 50 років ВЛКСМ, а тепер Козацькій, вже кілька років стоїть зачинений. Свого часу тут продавали продукти. Олександр Миколайович місцевий житель, каже, раніше сам купляв у цьому кіоску продукти, але тепер, коли він зачинений, користі в ньому не бачить.

Місцевим мешканцям іржава неестетична конструкція не те, щоб заважала, але зовнішній вигляд двору псувало однозначно. До того ж, за кіоском утворився стихійний смітник.

Такі конструкції у дворах Чернігова використовує хіба що молодь для непристойних написів.

Місцева влада прийняла рішення очистити місто від нікому не потрібних МАФів, тобто малих архітектурних форм.

Сергій Гарус, начальник КП «Дільниця з контролю за благоустроєм міста: «Прибираємо ті кіоски, на які є рішення відповідної комісії, які рішенням комісії визнані безгосподарськими. Ми демонтуємо і в подальшому зберігаємо. Якщо на ці МАФи знайдуться власники, які прийдуть і нададуть документи, що це їх МАФи, вони сплатять відповідні кошти, які ми тратимо на цей демонтаж, і будь ласка, забирайте свої МАФи, вони нам не потрібні».

Непотрібні МАФи, як виявилось, і тим, хто їх колись встановлював. Лише у березні демонтували та вивезли на зберігання 7 кіосків. Їх власники так і не з’явились.

Демонтовані МАФи вивозять і зберігають на майданчику по вулиці Войкова, 5. Ця територія знаходиться у постійному користуванні підприємства «Дільниця з контролю за благоустроєм міста».

Сюжет телеканалу «Новий Чернігів»

UserCommentAvatar

Авторизируйтесь или войдите через Image или Image

Image
Image
Image

Loading...

Войти используя социальные сети

Войти используя социальные сети

Войти в аккаунт

Нужна помощь?

Создать новую учетную запись

Измениить свои данные вы сможете в личном кабинете после окончания регистрации