Чернігівський екскурсовод потрапив до ТОП-8 найяскравіших гідів України

17:36, 23 листопада 2019

Хто вони, найяскравіші екскурсоводи в різних містах України?Видання «Зручно тревел» склало Топ-8 гідів, екскурсії яких запам’ятовуються надовго. Серед них і чернігівський екскурсовод Ервін Міден, який ризикнув відійти від класичних розповідей про історію.

Ервін Міден, історик, екскурсовод: «Для мене екскурсія це маленьке шоу, де я повинен подарувати людям посмішку. Тому дуже прикро інколи буває, коли люди звертаються до мене як до звичайного екскурсовода, просто проводити екскурсію. Тоді сам нуджусь і людям, як кажуть, забиваю баки».

Його екскурсії з елементами театралізації та дотепними жартами на історичну тематику збирають сотні шанувальників, які приїздять не лише з різних куточків України, а й з-за кордону. Проте зіркою екскурсовод себе не вважає.

Ервін Міден, історик, екскурсовод: «До кращих ще далеко. Але я дуже вдячний людям, які зробили свій вибір. Це більше відповідальності, ніж щастя».

Ервін впевнений, що Чернігів має величезний туристичний потенціал. Тому екскурсії, які стали для нього хобі, скоріше не самореклама, а можливість привернути увагу екскурсантів до нашого міста.

Ервін Міден, історик, екскурсовод: «Буду намагатися просто прорекламувати не так себе, як місто. Тобто люди, які захочуть приїхати на таку розважальну екскурсію до мене, я буду намагатися презентувати Чернігів з різних сторін, щоб люди захотіли повернутися сюди, і не обов’язково до мене, а саме до міста».

Попри свою нетрадиційну манеру викладу Ервін дипломований історик, який проводить екскурсії не лише українською, а й німецькою, російською та англійською мовами.

Сюжет телеканалу «Дитинець» Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

UserCommentAvatar

Авторизируйтесь или войдите через Image или Image

Image
Image
Image

Войти используя социальные сети

Войти используя социальные сети

Войти в аккаунт

Нужна помощь?

Создать новую учетную запись

Измениить свои данные вы сможете в личном кабинете после окончания регистрации