Чернігівські спортсмени — переможці Кубку України-2016 з пляжного волейболу (відео)

08:09, 06 июля 2016

Город.Сн

І знову чернігівські спортсмени перемогли. Цього разу – на Кубку України-2016 з пляжного волейболу, що проходив у Запоріжжі. Олексій Денін, член національної збірної України, привіз додому золоту медаль, а Володимир Березенко й Богдан Татаренко — збірна Чернігівської області – четверте місце. Вітали волейболістів-пляжників і наші журналісти.

Пляжний волейбол ще тільки починає завойовувати спортивну арену України, але чернігівці вже лідирують на змаганнях з цього виду спорту. Олексій Денін у складі збірної «Чернігів-Запоріжжя» виборов золоту медаль на Кубку України з пляжного волейболу, обійшовши 32 команди суперників.

Олексій Денін разом із своїм партнером Сергієм Поповим кожну партію завершили з рахунком 2:0. Звання чемпіона у складі української збірної він виборюватиме на Кубку світу, підготовка до якого почнеться за кілька тижнів – хлопцям таки дали перепочити.

Чернігівська ж команда посіла четверте місце у змаганнях. Хлопці зізнаються, четверте місце їх переслідує: такий результат вони привозять зі змагань уже втретє. Втім, Володимир Березенко й Богдан Татаренко професійно займаються тільки класичним волейболом, а не пляжним. Тож вважають такий результат достойним, тим паче, що чернігівська збірна обійшла усі непрофесійні команди на турнірі.

Загалом же пляжний волейбол на Чернігівщині розвивається швидко, особливо в останні три роки. Маємо вісім професійних пар, а в останньому відкритому чемпіонаті області брало участь близько тридцяти команд. Турніри проводять регулярно, тільки дитячих в цьому році відбулось уже десять.