Батуринській об’єднаній територіальній громаді «дали зелене світло» (відео)

08:22, 06 июля 2016

Город.Сн
Нова об’єднана територіальна громада на Чернігівщині – в перспективі. Обласна державна адміністрація затвердила висновок щодо утворення Батуринської громади в Бахмацькому районі. Наразі в облдержадміністрації на розгляді – ще сім. Питання формування територіальних громад обговорювали на нараді в облдержадміністрації.Чернігівщина буде із новою громадою. Облдержадміністрація дала добро на створення Батуринської об’єднаної територіальної громади.

Нині на Чернігівщині вже є п’ять повноцінно діючих громад. Ще плюс дві, які вже пройшли процедуру затвердження облдержадміністрацією. І ще сім – розглядаються.

Наразі необхідно, аби до середини серпня було прийнято рішення про утворення якомога більше спроможних громад і вони подали документи про готовність провести у жовтні вибори. Тоді вони потраплять до бюджетного переліку 2017-го року.

Але у законі є певні недоліки. Якщо утворених громад немає у перспективному плані – немає і бюджетних відносин із державою, що мають розпочатися з 1 січня наступного року.

Аби нові громади потрапили до бюджетної мережі, треба вносити зміни до перспективного плану децентралізації в області.

Те, над чим також треба працювати, – щоб не було так званих «білих плям»: населених пунктів, які взагалі не потрапили до складу громад.

«Сівер-центр»

UserCommentAvatar

Авторизируйтесь или войдите через Image или Image

Image
Image
Image

Loading...

Войти используя социальные сети

Войти используя социальные сети

Войти в аккаунт

Нужна помощь?

Создать новую учетную запись

Измениить свои данные вы сможете в личном кабинете после окончания регистрации