Кордон за тиждень

Протягом тижня обстановка на державному кордоні України в межах Чернігівщини залишалася стабільною та контрольованою. Українсько-російська ділянка державного кордону охороняється посилено, в пунктах пропуску через державний кордон здійснюється посилений прикордонний контроль.

Персоналом прикордонного загону забезпечено недоторканість державного кордону України, безперебійну роботу всіх пунктів пропуску та належну безпеку громадян, що перетинають державний кордон.

З 27 червня по 3 липня 2016 року на Чернігівщині, через державний кордон України у встановленому порядку пропущено 99,2 тис. осіб та 14 тис. транспортних засобів. 

За порушення державного кордону затримано 4 особи.

До адміністративної відповідальності притягнуто 38 осіб, на яких накладено штрафів на суму 12547 гривень. Через державний кордон не пропущено 34 особи, з яких 19 громадян Росії.

Протягом вихідних днів через державний кордон України у встановленому порядку пропущено 32,7 тис. осіб та 4,6 тис. транспортних засобів. Через державний кордон не пропущено 10 осіб, з яких 5 громадяни Росії.

UserCommentAvatar

Авторизируйтесь или войдите через Image или Image

Image
Image
Image

Loading...

Войти используя социальные сети

Войти используя социальные сети

Войти в аккаунт

Нужна помощь?

Создать новую учетную запись

Измениить свои данные вы сможете в личном кабинете после окончания регистрации