Депутати vs активісти. Кому депутати міськради виділили землю? (відео)

00:23, 02 июля 2016

Город.Сн
Скандальна земля.

Питання будівництва на сесії міської ради традиційно викликають чимало обговорень.Так під час 6-го засідання депутати проголосували за розроблення проекту забудови колишньої станції швидкої допомоги. Вже на 6-й сесії обранці тиснули на кнопки за знесення залишків будівель, ще нещодавно працюючого медичного закладу.

Нагадаємо, станція швидкої допомоги за припущенням багатьох чернігівців стала ласим шматком для будівництва, тож з початку 2010 року міські владці активно проводили політику занепаду закладу. Вже у 2012 році ділянку, на якій знаходився медичний центр, передали КП «Чернігівбудінвест».

Депутати намагалися з’ясувати чи проводили тоді розслідування такого швидкоплинного занепаду. Виявилось – проводили. Проте результат нульовий.

Крім того, на депутатські розгляд винесли рішення щодо забудови ділянки по вулиці Єлецькій. Та питання швидко зняли.

Пункт про надання в постійне користування земельною ділянкою по проспекту Миру біля поліклініки, де розташований скандальний МАФ, викликав жваві обговорення. Олександр Гашпар, активіст: «Сама споруда знаходиться на відстані 2,8 м від проїжджої частини, хоча правила ремонту і утримання автомобільних доріг передбачають, що відстань має бути 4 м». В свою чергу керівник КП «Паркування та ринок» Сергій Гарус каже, всі документи у інвестора в порядку. Та напевно аргументи активіста більше переконали обранців, бо «за» проголосувало 14 депутатів – рішення не прийнято.

Чи примусить це прибрати скандальний МАФ, представники КП кажуть, той скоріш за все скористається правом витребувати у міста компенсацію, а це сума з шістьма нулями. Як саме буде, покаже час.

Сюжет телеканалу «Дитинець»

UserCommentAvatar

Авторизируйтесь или войдите через Image или Image

Image
Image
Image

Войти используя социальные сети

Войти используя социальные сети

Войти в аккаунт

Нужна помощь?

Создать новую учетную запись

Измениить свои данные вы сможете в личном кабинете после окончания регистрации