Відновив роботу Смолинський торфозавод (відео)

21:22, 01 июля 2016

Город.Сн
Це не просто гарна новина, а й приклад, який свідчить, що навіть підприємство, яке ледь не збанкрутіло, здатне працювати без сторонніх інвесторів, силами колективу.За два останніх місяці Смолинська дільниця з видобутку торфу відновила роботу. Всі головні роботи виконали самі працівники дільниці: відремонтували найпотрібнішу техніку й відновили заготівлю сировини на полях, будують відкритий склад для відвантажування продукції. Важко продати паливо влітку, але це вдалося: ДП «Чернігівторф» уклало контракти з покупцем і на брикет і на пилоподібний (подрібнений) торф для обох своїх дільниць: Смолинської в Чернігівському районі та Ірванцівської (Семенівський район). До того ж відновлені договори на видобуток так званого мокрого торфу – для рослинних сумішей. Завдяки всьому цьому підприємство отримує «живі» гроші, вчасно виплачує зарплату й оновлює виробничі лінії. Саме зараз у Смолині обладнують додаткову лінію для подрібнення й пакування сушеного торфу.

Кілька місяців проблемою Смолина займалася спільна робоча група при обласній раді. Головне, чого вдалося досягти робочій групі, – це реструктуризація старих податкових боргів, які не дозволяли працювати, адже були заблоковані банківські рахунки підприємства. Тепер виплату боргів розтермінували на три роки.

На Смолинській дільниці має бути для нормальної роботи не менше 80-ти чоловік персоналу, а зараз залишилося, витримавши кризу, тільки близько п’ятдесяти. Тому підприємство готове набирати на роботу бажаючих жителів ближніх сіл, забезпечуючи підвіз.

Представники Смолинської дільниці тепер напряму спілкуються з представниками Міністерства енергетики, беруть участь у конкурсних процедурах. Зараз проводиться конкурс на посаду директора «Чернігівторфу».

Для «Чернігівторфу» одне з термінових завдань – продовжити ліцензію на видобуток торфу для Ірванцівської дільниці. Термін дії ліцензії спливає 7-го липня; всі необхідні документи подані вчасно, підприємство чекає такої саме вчасної реакції столичних чиновників.

«Сівер-центр»

UserCommentAvatar

Авторизируйтесь или войдите через Image или Image

Image
Image
Image

Войти используя социальные сети

Войти используя социальные сети

Войти в аккаунт

Нужна помощь?

Создать новую учетную запись

Измениить свои данные вы сможете в личном кабинете после окончания регистрации