Золотий пляж: за два дні відкриття (відео)

22:28, 29 июня 2016

Город.Сн

Офіційне відкриття оновленого міського чернігівського пляжу «Золотий берег» заплановано 1 липня. Завершуються роботи по його облаштуванню.Чернігівці та гості міста відтепер матимуть все необхідне для повноцінного централізованого відпочинку.

У вихідні дні на міському пляжі проводили своє дозвілля біля двох тисяч відпочиваючих. В цілому люди задоволені та радіють оновленнями, які відбуваються, хоча деякі моменти потребують вдосконалення та доопрацювання.

Начальник КП «Паркування та ринок» Сергій Гарус прокоментував проведення значного комплексу робіт з реконструкції і благоустрою зони пляжу, її технічного обладнання:
«На сьогоднішній день закінчуються роботи з асфальтування площадки для заїзду автомобілів, планується поставити там нові контейнери, ще три-п’ять біотуалетів та чотири кабінки для перевдягання. Також будуть встановлені дві душові кабіни, всі роботи по підведенню води та відводу каналізації вже виконані».

Значно збільшена пляжна зона для засмагання та відпочинку біля води. До послуг відпочивальників – новенькі шезлонги для приймання сонячних ванн та просторі парасолі, що захищатимуть у літню спеку. Також, встановлені нові сміттєзбірники, які невдовзі будуть замінені на більш місткі, адже кількість відпочиваючих з кожним днем зростає. Тож, для збереження чистоти та охайності піщаного берегу і зеленої зони гостріше постає проблема збору сміття на території пляжу. Зараз прибирання пляжу, особливо у вихідні дні, проводиться тричі на день: зранку до 8 години, протягом дня та ввечері, підкреслив Сергій Гарус.

Облаштуванням міського пляжу, Чернігівська міська влада прагне привернути увагу жителів та гостей міста до стандартів цивілізованого, культурного дозвілля на березі Десни та бережливого ставлення до природи заради отримання більш якісного рівня відпочинку.

ТРК «Новий Чернігів»

UserCommentAvatar

Авторизируйтесь или войдите через Image или Image

Image
Image
Image

Loading...

Войти используя социальные сети

Войти используя социальные сети

Войти в аккаунт

Нужна помощь?

Создать новую учетную запись

Измениить свои данные вы сможете в личном кабинете после окончания регистрации