Чим займаються депутати перед сесією? (відео)

15:14, 24 мая 2019

42 сесія чернігівської міської ради наближається і депутати ознайомлюються з питаннями, що винесені на порядок денний на профільних комісіях. Одне з них, внесення змін до програми розвитку туризму та промоцій Чернігова. Планується збільшити видатки на сувенірну продукцію.Депутати також розглянуть на сесії звернення чернігівської міської ради до прем’єр-міністра України щодо формування ціни на газ та вирішення інших проблемних питань тепло генерації.

Юлія Журавльова, представниця управління економічного розвитку міста ЧМР: «Просимо не допустити ціни на газ. Також за можливості внести зміни до положення 867, а саме, знизити рівень розрахунків виробника теплової енергії. Та, оскільки останні 2 роки не було компенсації тепло постачальникам за фактичною витрати підприємства серед тарифів, то також переглянути це питання».

Зооволонтерські організації нашого міста запропонували під час сесії рекомендувати чернігівським підприємцям не мати справи з пересувними цирками, які у своїй роботі використовують тварин. Жорстоке поводження з ними і неприпустимі методи дресирування спричинили те, що у багатьох містах світу повністю відмовились від таких закладів.

Всього на 42-й сесії депутати розглянуть 25 проектів порядку денного. Пленарне засідання заплановане на четвер, 30 травня.

Сюжет телеканалу «Новий Чернігів»

UserCommentAvatar

Авторизируйтесь или войдите через Image или Image

Image
Image
Image

Войти используя социальные сети

Войти используя социальные сети

Войти в аккаунт

Нужна помощь?

Создать новую учетную запись

Измениить свои данные вы сможете в личном кабинете после окончания регистрации