Збори до Дня Конституції (відео)

20:26, 25 июня 2016

Город.Сн
З нагоди наближення свята – Дня Конституції України – пройшли збори в обласному філармонійному центрі. За традицією, ці урочистості є своєрідним підбиттям підсумків життя області, досягнень у різних галузях, адже вручаються державні нагороди багатьом видатним людям.На урочистостях до Дня Конституції Сергій Шовковий підіймається на сцену обласного філармонійного центру (трохи кульгаючи, бо в нього ампутована гомілка після поранення під Луганськом) і отримує медаль «Захиснику Вітчизни». Глядачі в залі встають.

Коли була прийнята Конституція України, Сергію Шовковому було три роки. Зараз двадцять три. Вважає, що за цей час подорослішав і він сам, і все суспільство: для тих, хто захищає Україну, Конституція – вже не просто абстрактне поняття.

На зборах з нагоди свята вручені державні нагороди кільком учасників бойових дій на Сході: Микола Денисов нагороджений орденом «За мужність», Олександр Леньківський, Олександр Павленко, Сергій Шовковий і Сергій Чіхалін – медалями.

Також вручені нагороди кільком активістам-чорнобильцям, в тому числі Володимир Костриця з Прилук нагороджений орденом «За мужність».

За традицією, до Дня Конституції вшановують відомих людей, які й дещо раніше отримали нагороди за свою майстерність і заслуги. Тож зал привітав народну артистку Аллу Соколенко (художнього керівника Ніжинського драматичного театру) і заслуженого артиста Олександра Куковерова з обласного театру імені Шевченка.

Трьом жінкам присвоєні почесні звання «Мати-героїня», зокрема Оксані Мірошниченко, матері восьми дітей.

Учасників зборів привітали представники влади, вручивши також нагороди від обласних адміністрації і ради.

Конституційна законотворча традиція в Україні – одна з найстарших у Європі (зазвичай згадують проект Конституції Пилипа Орлика); водночас діючій Конституції – двадцять років, і вона знову переживає період змін.

Учасниками зборів були багато відомих людей, і не тільки наших земляків. Так, нагороди за допомогу нашому 41-му батальйону отримали кілька волонтерів, серед них художник і громадський діяч Сергій Поярков.

«Сівер-центр»

UserCommentAvatar

Авторизируйтесь или войдите через Image или Image

Image
Image
Image

Loading...

Войти используя социальные сети

Войти используя социальные сети

Войти в аккаунт

Нужна помощь?

Создать новую учетную запись

Измениить свои данные вы сможете в личном кабинете после окончания регистрации