У Острі свято – відремонтували ділянку територіальної дороги державного значення Козелець – Карпилівка – Сорокошичі (відео)

20:40, 25 июня 2016

Город.Сн
На Козелеччині створено третю у районі та шосту в області територіальну об’єднану громаду — Остерську. Процес створення громади був нелегким для острян, але зрештою їм вдалося домовитися і об’єднатися. Про цю важливу для них подію громада дізналася від голови облдержадміністрації Валерія Куліча, який приїхав до Остра, аби взяти участь у відкритті відремонтованої ділянки територіальної дороги державного значення Козелець – Карпилівка – Сорокошичі. Це перший об’єкт, який здали дорожники в цьому році.Місяць роботи і три кілометри дороги Козелець – Карпилівка – Сорокошичі відремонтовано. У Острі свято – оновлена транспортна артерія пролягла через самий центр міста.

До цього в Острі давно не бачили ремонтників. Дорожникам багато років практично не виділяли коштів на проведення ремонтних робіт. І ось ця ділянка – перший об’єкт поточного ремонту, який відкривають в цьому році. Володимир Гузема, начальник Служби автомобільних доріг області: «П’ять років у нас не було можливості показати, що ми є, ми можемо і хочемо працювати. В цьому році завдяки уряду ми маємо таку можливість».

Ремонтують сьогодні не лише дороги державного значення. Зараз дорожники можуть вийти і на місцеву мережу. Валерій Куліч, голова облдержадміністрації: «В цілому на область нам виділено 480 мільйонів гривень – це утримання, ремонт, поточний ремонт. Плюс ми в цьому році, з 2006 року обласний бюджет взагалі не виділяв на місцеві дороги коштів, ми минулого року 13 мільйонів виділили і цього року плануємо від 40 до 60 мільйонів гривень на друге півріччя ми плануємо коштів виділити на утримання і ремонт місцевих доріг».

Ділянку державної дороги у Острі ремонтувало Броварське ШБУ №50. Сума витрат – 6 мільйонів 158 тисяч гривень. Якість проведених робіт дорожники гарантують. Володимир Гузема: «Якщо появиться хоч одна ямка протягом п’яти років, ми ліквідуємо це все за рахунок того підприємства, яке будувало».

Голова облдержадміністрації Валерій Куліч та голова обласної ради Ігор Вдовенко вручили дорожникам нагороди та привітали з завершенням робіт.

Був подарунок і для острян – офіційний документ про створення об’єднаної територіальної громади – Остерської. Поки до Остерської об’єднаної територіальної громади входять дві селищні ради та місто Остер, але містяни вважають, що ситуація може змінитися.

Процес створення Остерської територіальної об’єднаної громади був непростим. Зазначимо, це аж третя об’єднана територіальна громада для району, і лише шоста для області. Валерій Куліч: «Демографічні перспективи не дуже гарні. Є такий факт, у нас утворена Деснянська громада. Там багато військовослужбовців. І на цей рік громада настільки спроможна, що 20 мільйонів буде вилучено до державного бюджету. З точки зору громади – радісно, але для мене це болісно, тому що у мене з області забирають 20 мільйонів гривень, на які ми могли побудувати такі дороги. Ми повинні підходити не тільки з того, що це громада спроможна, а що буде з четвертою частиною Козелецького району. Там теж люди живуть і їм треба показати, яким буде майбутнє».

Після об’єднання на громаду чекають вибори старости. Додамо, нещодавно міські депутати проголосували за недовіру діючому міському голові Віктору Самодєлку. Тепер нова громада буде вирішувати, хто нею керуватиме.

До об’єднання на сьогодні вже готові громади в Сновському, Талалаївському, Варвинському, Менському, Корюківському районах області.

«Сівер-центр»

UserCommentAvatar

Авторизируйтесь или войдите через Image или Image

Image
Image
Image

Войти используя социальные сети

Войти используя социальные сети

Войти в аккаунт

Нужна помощь?

Создать новую учетную запись

Измениить свои данные вы сможете в личном кабинете после окончания регистрации