«Комунальну революцію» перенесли на рік: ЖЕКам відтермінували смерть

09:28, 24 июня 2016

Високий Вал
«Комунальну революцію» перенесли на рік: ЖЕКам відтермінували смерть

«Комунальну революцію» перенесли на рік: ЖЕКам відтермінували смерть

1 липня цього року (згідно із новим «комунальним» законодавством) система радянських ЖЕКів мала б піти у забуття. Натомість – за комунальний штурвал мали б стати ОСББ.   У Чернігові зараз створено 34 об’єднання співвласників багатоквартирних будинків.  

Втім, парламентарі вирішили поки не хоронити ЖЕКи. Змінами до закону Верховна Рада відтермінувала їх ліквідацію на рік.   

«Низька активність мешканців. Дуже мало ініціативних людей. Дуже багато пільговиків, яким байдуже, хто обслуговує їхній будинок. Робимо все можливе. Верховна Рада внесла зміни щодо проведення конкурсу на управителя, який буде оголошувати виконавчий комітет.

Будуть обслуговувати ті ж організації, що і до 1 липня. Тобто, ЖЕКи. Іде основна в тому, щоб власники самі обрали старого будинку і щоб він підписав договір з тим, хто обслуговує – з управляючою компанією. Ризиків нема ніяких.

Все нормально буде абсолютно. Нема значення, хай це буде ЖЕК, але люди повинні розуміти, що вони його найняли на роботу, тобто, самі прийняли рішення», - прокоментував Ярослав Куц.  

Нагадаємо, на реалізацію «Програми сприяння створенню ОСББ та підтримки будинків ОСББ та ЖБК у Чернігові на 2016-2018 роки» передбачено 25 з половиною мільйонів гривень.   Відповідний документ депутати Чернігівської міської ради ухвалили 28 квітня під час сесії.

UserCommentAvatar

Авторизируйтесь или войдите через Image или Image

Image
Image
Image

Loading...

Войти используя социальные сети

Войти используя социальные сети

Войти в аккаунт

Нужна помощь?

Создать новую учетную запись

Измениить свои данные вы сможете в личном кабинете после окончания регистрации