«Працювати на заводі стало ще гірше, молоді робітники звільняються» (відео)

17:00, 31 марта 2016

Город.Сн
«Працювати на заводі стало ще гірше, молоді робітники звільняються», – розповідають представники трудового колективу Смолинської дільниці з переробки торфу. Працівники вважають, що не виконується меморандум про співпрацю між колективом, підприємством «Чернігівторф» і органами місцевого самоврядування. Тому колектив Смолинської дільниці підписав відкрите звернення до органів влади і готовий розпочати акції протесту. Зі свого боку депутати обласної ради заявляють, що виконують положення меморандуму, а колективу треба набратися терпіння.60 працівників – колектив Смолинської дільниці з переробки торфу – сподівалися, що підприємство відновить виробництво після підписання меморандуму про співпрацю між колективом, ДП «Чернігівторф» і обласною та районною радами. Меморандум був підписаний 21 березня, але його положення не виконуються, – вважають представники колективу. Головне, що при цьому втрачає підприємство – дорогоцінний час на виробництво: саме цими днями треба готувати торфові поля на все літо, а на заводі – жодної краплини пального і нема запчастин для ремонту. Бачачи це, почали звільнятися молоді працівники.

Трудовий колектив підписав відкрите звернення до районної і обласної ради – учасників спільного меморандуму – вимагаючи виконання взятих ними на себе зобов’язань.

Депутати обласної ради – учасники робочої групи з цього питання – зі свого боку заявляють, що виконують положення меморандуму, зокрема вдалося через суд розблокувати банківські рахунки підприємства. Саме через заблоковані рахунки затримувалися всі проплати.

Представники колективу кажуть, що тим часом обговорюються кадрові призначення в ДП «Чернігівторф».

Однак найбільш рішуче налаштовані робітники заявляють про готовність вкотре вдатися до акцій протесту, щоб добитися сприяння у відновленні виробництва.

Бункери Смолинського заводу забиті торфобрикетом, нагадують наші співрозмовники, і підприємство готове забезпечити область місцевим якісним паливом – якщо будуть виконуватися плани, задекларовані на папері.

Матеріали по темі:

Робітники Смолинського торфозаводу готові з понеділка розпочати акцію протесту, якщо для колективу не забезпечать можливість працювати (відео)

Чи настане нове життя для підприємства?

Представники обласної і Чернігівської районної ради почали вивчати конфліктну ситуацію на Смолинському торфозаводі (відео)

Триває конфлікт між колективом Смолинського торфозаводу і керівництвом підприємства «Чернігівторф» та інвестором – товариством «Терма Груп» (відео)

«Сівер-центр»

UserCommentAvatar

Авторизируйтесь или войдите через Image или Image

Image
Image
Image

Войти используя социальные сети

Войти используя социальные сети

Войти в аккаунт

Нужна помощь?

Создать новую учетную запись

Измениить свои данные вы сможете в личном кабинете после окончания регистрации