Всеукраїнська акція "«Перевезення бійців АТО - знай свої права» в Чернігові

14:10, 15 июня 2016

Всеукраїнська акція "«Перевезення бійців АТО - знай свої права» пройшла 14 червня в Чернігові на 3-х автовокзалах і 3-х місцях відправлення маршруток на Київ.

"Акція проводиться паралельно і одночасно також в рамках проекту «Армія Гідності» в Чернігові, Прилуках, Чернівцях, Херсоні, Запоріжжі, Житомирі, Сумах, Сєвєродонецьку(Луганська область), Одесі, Кіровограді", - сказала лідер "Антикорупційного Руху" та проекту "Армія Гідності" на Чернігівщині Оксана Голубова.

Активісти громадських організацій «Антикорупційний Рух В.Наливайченка», «Щит 41» та проекту «Армія Гідності», бійці АТО разом із журналістами відвідали автостанції № 1 біля залізничного вокзалу, №2 поруч із центральним ринком і № 3 біля ринку «Нива».

Також учасники акції побували на місцях відправлення маршруток на Київ біля готелю «Україна», торгового «Мега-центру» та «Макдональдз».

Пасажири - учасники АТО одержали «Пам`ятки учаснику бойових дій щодо пільгових перевезень». Пам’ятки також закріпили в салонах маршруток, автобусів і розмістили в диспетчерських пунктах та касах автостанцій.

У деяких місцях, як на автостанції № 1 Чернігова та диспетчерському пункті біля «Макдональдза», довелося довго пояснювати мету акції і необхідність інформувати про права учасників АТО, які їм надає чинне українське законодавство.

UserCommentAvatar

Авторизируйтесь или войдите через Image или Image

Image
Image
Image

Loading...

Войти используя социальные сети

Войти используя социальные сети

Войти в аккаунт

Нужна помощь?

Создать новую учетную запись

Измениить свои данные вы сможете в личном кабинете после окончания регистрации