Півтори тисячі хлопців склали присягу в Десні

16:10, 06 июня 2016

Общество

Днями в 169-му навчальному центрі Сухопутних військ Збройних Сил України, який знаходиться в Десні, півтори тисячі хлопців присягнули на вірність народу України. Про це повідомив підполковник Олександр Парій.

Перед присягою хлопці встигли засвоїти курс початкової військової підготовки та пройшли навчальні випробування зі зброєю в руках.

Присутній на заході генерал-майор Олег Мікац сказав бійцям, що вони обрали відповідальну місію захисту рідної країни, тому він сподівається, що хлопці стануть гідними продовжувачами традицій захисників Вітчизни. По завершенню церемонії складання присяги військових благословив отець Ярослав.

Нагадаємо, що нині в рамках проекту «Моя країна – Україна, Чернігівщина – її північний кордон», який реалізує «Українська асоціація фахівців з подолання наслідків психотравмуючих подій», діти з різних куточків Чернігівської області завітали на територію цього навчального центру. Там вони мали нагоду познайомитися не лише з військовими, а й з технікою, на якій хлопці навчаються боронити країну.

UserCommentAvatar

Авторизируйтесь или войдите через Image или Image

Image
Image
Image

Loading...

Войти используя социальные сети

Войти используя социальные сети

Войти в аккаунт

Нужна помощь?

Создать новую учетную запись

Измениить свои данные вы сможете в личном кабинете после окончания регистрации