Остання домашня гра сезону «Десна» - «Авангард» 3-1

22:00, 27 мая 2016

27 травня в Чернігові відбувся останній в цьому сезоні, домашній матч «Десни» на ще не реконструйованому стадіоні імені Гагаріна, хоча реконструкція вже почалась, а саме, знято газон з тренувального поля, але ближче до гри.

Гра розпочалась зі стартового тиску чернігівців на ворота краматорчан. Це і призвело до швидкого голу з розючої контратаки, від лідера «Десни» - Євгена Чепурненка. Не збавивши обертів, «Десна» забила і другий м’яч, з флангової подачі Вадима Бовтрука, дубль робить той самий Чепурненко. Перший тайм завершився на мажорній ноті, чернігвці зробили рахунок 3-0, а хет-трик оформив, герой матчу – Євген Чепурненко.

Дуже приємно, що в останній домашній грі чемпіонату багато чого вдалося, забити швидкий гол, не розлабитись і забити ще два голи та в цілому доставити вболівальникам купу позитивних емоцій.