«Десна» – «Тернопіль», бойова нічия в Чернігові

00:02, 22 мая 2016

21 травня в Чернігові відбувся черговий матч Першої ліги України з футболу, а саме «Десна» - «Тернопіль». Сили перед матчем, були задекларовані не рівні. «Десна» йшла на 8-му місці, а «Тернопіль» аж на 15-му, знаходячись у зоні вильоту. Але гра розставила все по своїм місцям.

Перший тайм пройшов за вельми нудної гри обох команд. Можна виділити, лише пару ударів у площину воріт від чернігівців. Їх завдали Максим Банасевич та Єгор Картушов.

Відразу по перерві, трибуни загриміли аплодисментами, але то був не гол, а друга жовта і слідом червона картка гравцю «Тернополя». Отримавши таку перевагу, деснянці не могли її використати та й створити небезпечного моменту, аж до 86-ї хвилини. На 83-й Євген Чепурненко не реалізував пенальті, потрапивши у поперечину. Звертаємо увагу, на доволі жорстку гру з боку тернополян, про що свідчить велика кількість жовтих карток. Та на вже згаданій 86-й хвилині, з розрізної передачі в глибину штрафного майданчику, забив довгоочікуваний гол – Артем Грищенко.

Єдина помилка, перекреслила всю сьогоднішю гру.

коментар для журналістів від тренера «Десни» – Олександра Приходька.

Чернігівці раділи не довго, бо на 90+1-й хвилині, після помилки воротаря Десни, тернополяни зрівняли рахунок 1-1.

Дуже радий, що команда в меншості, змогла домогтись позитивного результату. Будемо в матчах, що залишились, намагатись зберегти першолігову прописку.