Рух Наливайченка «Справедливість» звертається до ГПУ із заявою про злочин зі сторони представників «Укрзалізниці» (документ)

20:08, 10 сентября 2017

злочин зі сторони представників «Укрзалізниці»

Це порушення будь-яких міжнародних норм, це - величезний удар по іміджу України.

Представники "Укрзалізниці" грубо порушують законодавство, по суті, тероризують зараз усіх пасажирів, які знаходяться на потязі "Інтерсіті" сполученням Перемишль-Київ.

Про це заявив координатор Руху Наливайченка «Справедливість», Посол Маркіян Лубківський. З цього приводу координатор Лубківський мав розмову із Послом України в Польщі Андрієм Дещицею і звернувся до нього із вимогою відрядити до громадян, які знаходяться зараз у заручниках «Укрзалізниці» українського Консула: «Дещиця повідомив, що консул із Любліна вирушив уже до Перемишля для того, щоб надати допомогу громадянам України».

Також Маркіян Лубківський зазначив, що юристи Руху вже працюють над заявою про злочин зі сторони представників «Укрзалізниці».

«Якщо говорити з міжнародної точки зору, то це - порушення будь-яких міжнародних норм, це - величезний удар по іміджу України. Натомість, українська влада зараз діє на території Республіки Польща, що є незаконним», - заявив Лубківський в ефірі каналу NewsOne.

UserCommentAvatar

Авторизируйтесь или войдите через Image или Image

Image
Image
Image

Loading...

Войти используя социальные сети

Войти используя социальные сети

Войти в аккаунт

Нужна помощь?

Создать новую учетную запись

Измениить свои данные вы сможете в личном кабинете после окончания регистрации